Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 114
  1. #81
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Годишното събрание на КБП мина,ще има ли някаква информация относно него за тези,които не са присъствали?

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Да, ще има само че като и дойде времето!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #83
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Годишното събрание на КБП мина,ще има ли някаква информация относно него за тези,които не са присъствали?
    Ще има, но в момента при нас е лудница по други важни задачи и срокове. Не се сърдете, но писането във форума е с много нисък приоритет.

  4. #84
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Годишното събрание на КБП мина отдавна.... ще има ли някаква информация все пак за решенията които са взети... в частност се интересувам и от кого ще се представлява КБП в Добрич и областта по какъв начин, как ще се действа за привличане на нови членове, на какво ще се наблегне като приоритет и т.н. ....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #85
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Вината за това, че не съм публикувал още информация, е моя. Оправдание - прекалено много на брой други важни задачи.

    Накратко - на годишното събрание беше избран нов управителен съвет и най-важното друго решение беше това, че КБП започва кампания (офанзива) за създаване на собствени структури в 100% от областите и в над 50% от общините на България. Целта е да се изпълнят изискванията на чл. 5 от Закона за Пчеларството. По сериозна дейност в тази насока ще има след изложението в Плевен, но още от сега мога да обавя, че КБП вече приема заявки за областни и общински координатори от вече съществуващи членове. Имената на тези координатори, както и техните телефони, ще бъдат публикувани на сайта на КБП. Правата и задълженията им са предмет на бъдещи обсъждания тука на форума, с E-Mail-и и на следващото заседание на Управителния съвет, което ще се проведе след изложението в Плевен.

    Основното задължение на координаторите ще е да съдействуват за набиране на нови членове на КБП - както физически лица, така и съществуващи пчеларски организации (регистрирани или не). Започваме широкомащабна кампания за ОБЕДИНЕНИЕ НА ВСИЧКИ ПЧЕЛАРИ В БЪЛГАРИЯ.

  6. #86
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Честито на новоизбрания управителен и контролен съвет на КБП.Поздрави:Видьо Видев

  7. #87
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    На вниманието на rosty_sz
    ,уважаеми колега хората с различно мнение не са долюбвани от вождовете,предлагам ти моя телефон 0886577866 в мое лице ще осъществиш връзка с пчеларите от Общинско пчеларско дружество"Сърнена средна гора"с.Братя Даскалови.П.П.Дали Георги Христов е ваш или наш може би трябва да се запиташ къде са му пчелите:Видьо Видев

  8. #88
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от idjo_52@abv.bg Виж публикацията
    Честито на новоизбрания управителен и контролен съвет на КБП.Поздрави:Видьо Видев
    Бай Видьо, ако си беше направил труда да дойдеш на общото събрание на КБП можеше да те изберем в управителният съвет ОТНОВО.

  9. #89
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Благодаря Искрене, но искам да ти кажа ,че аз никога ама никога не съм се борил за постове и затова искрено честитих на новия управителен и контролен съвет избирането им.Винаги съм помагал и ще продължавам да помагам на КБП и развъдната и асоциация.Ние сме представени/поне мислим така/от едно младо момче казва се Георги Христов Иванов.

  10. #90
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Аз пък искам да попитам, работи ли се в тази КБП за повишаване заплащането на произведените от членовете пчелни продукти? Или иначе казано за по-висок доход. И постигнато ли е нещо реално все пак?

 

 
Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •