Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 65
  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    18.01.2015
    Мнения
    6
    Малко разочароващо, Софрон имаше планирана лекция и в София, но е бил възпрепядстван и не се състоя, много се надявах на видео на тази от Варна, но уви.
    Въпреки това аудио записа е с добро качество и на 95% може да се разбере това което лектора се опитва да разкаже. Единственото важно което не може да се разбере само от аудио записа, а то трявва да се види нагледно е това как ротира корпуса и магазините.Ако имате желание това може да се види на неговата лекция от 2013година.

  2. #22
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Сваляй лекцията му, че току виж може да поиска да бъде изтрита.

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    1,056
    Пчеларски район
    Сливен
    Цитат Първоначално публикувано от AleksandarS Виж публикацията
    Малко разочароващо, Софрон имаше планирана лекция и в София, но е бил възпрепядстван и не се състоя, много се надявах на видео на тази от Варна, но уви.
    Въпреки това аудио записа е с добро качество и на 95% може да се разбере това което лектора се опитва да разкаже. Единственото важно което не може да се разбере само от аудио записа, а то трявва да се види нагледно е това как ротира корпуса и магазините.Ако имате желание това може да се види на неговата лекция от 2013година.
    Не приемай всичко казано за чиста монета. Има един куп подробности, които се премълчават. Новото което чух от него е, че нозевита спира да работи при тях. За съжаление никой не попита къде и как прави изследванията за спорите.
    Направи ми впечатление и увеличените третирания за акар... амитраз, тимол, кумафос пролет и есен, после рамките в отводки и на пазара.
    Винаги може по-добре.

  4. #24
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Лекцията беше полезна от гледна точка на това да чуеш накъде върви.
    Защо е решил, че не може да ги каже нещата пред камера си е негова работа. Не го познавам и нямам отношение.

    Видяхме се с колеги и пихме кафе след лекцията, а винаги има смисъл да обмениш идеи и опит.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    И аз присъствах на лекцията.Бях приготвил HD камера с 16 гб карта,но уви!Бях седнал централно срещу подиума и нямаше как да не уважа искането на лектора да не се снима.

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    05.02.2014
    Мнения
    3
    За мен, като начинаещ пчелар, лекцията беше полезна. Ще се радвам да има още лекции занапред.

  7. #27
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от krasimir00 Виж публикацията
    И аз присъствах на лекцията.Бях приготвил HD камера с 16 гб карта,но уви!Бях седнал централно срещу подиума и нямаше как да не уважа искането на лектора да не се снима.
    Изслушах внимателно лекцията на Софрониев. Уверявам ви, че съвсем коректно представи технологията си на работа!
    Working....

  8. #28
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Благодаря за записа сверих часовника макар и със задна дата .Изслушах лекцията но не ми стана ясно къде слага 2-я корпус (на коя позиция спрямо първи основен корпус) когато взема 4-те рамки за направата на отдводкиПочти няма разлика от лекцията от 2013г ,относно Нозевит+ мисля ,че с това си изказване иска да пренасочи вниманието към собствения продукт който се кани да пусне на пазара.Засилил е тежката химия относно борбата с акара което лично на мен неми допада особенно ленти на базата на Кумафос рано напролет март месец за мен е недопустимо а това обгазяване м.февруари с Амитраз
    Милен Михов

  9. #29
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Току що и аз изслушах лекцията. На 90% разбрах всичко, да не кажа на 100, но това е защото съм гледал няколко пъти лекцията в тубето от преди 2 години. Благодаря за предоставената информация.

    п.п. Тази година пробвах да гледам пчели в 1 лр корпус 8р и нямах никакви проблеми с роенето, човек като си свърши работата всичко е както трябва. Особенно за периода след акация си е перфектен вариянт....

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    [QUOTE=Георги Кръстев;78272]Току що и аз изслушах лекцията. На 90% разбрах всичко, да не кажа на 100, но това е защото съм гледал няколко пъти лекцията в тубето от преди 2 години. Благодаря за предоставената информация.

    п.п. Тази година пробвах да гледам пчели в 1 лр корпус 8р и нямах никакви проблеми с роенето, човек като си свърши работата всичко е както трябва. Особенно за периода след акация си е перфектен вариянт....[/QUO)


    Сподели къде слага 2-я корпус (на коя позиция спрямо първи основен корпус) когато взема 4-те рамки за направата на отдводки.
    Милен Михов

 

 
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •