Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 45
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Както е тръгнало, може да ги поръчаме заедно, а аз да докарам вашите на изложението в Плевен февруари месец.
    Вие каки смятате да поръчате?
    Аз ще взема 600 ДБ прави, плодникови.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #12
    Здравей колега. И ние в Бургас направихме така както си го замислил събрахме се 4-5 човека и поръчахме 2100 рамки от pchelniramki.com, кочеството им е много добро и ни ги доставиха без пари както сте писали, по този начин постъпихме и с питките за зимното подхранване. Желая ви успех това е правилния път Коопериране за лекарства, храни и инвентар!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #13
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Е,ами поне да опитаме.А иначе храна от къде купихте,каква,цена и колко.Съжалявам,че оспамих темата на колегата, но се надявам да помогне и на други!

  4. #14
    От Бее Хоум Долни Богров, тази която е с витамини като цената и повече от прилична 2 лв и 20 ст на кг. За първа година ще даваме от нея до сега само сръбската сме взимали Апитом. Ако направите обща поръчка 200 кг ще ви е доставят безплатно с Спиди ние взехме 260 кг в рамките на 2-3 дни ни е доставиха след като е поръчахме
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Изобщо не спамите! Темата и коментарите са полезни за всички, които искат да се кооперират. Според мен има мегдан за такъв подфорум : Съвместни поръчки.
    Там всеки да пуска какво и за къде предлага да се поръча, а всеки с интерес пише по темата.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    13.06.2013
    Мнения
    7
    колега, аз желая 200 бр дадан блат с уширение не сковани. 0т плевен съм. става въпрос за старозагорските рамки. пиши ми на лични.

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    Има ли още желаещи за съвместна поръчка на рамки от старозагорските?

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Аз моите бройки ги поръчах "партийно" с колеги от Плевен и сега ме чакат там да си ги прибера...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    Сподели мнение за качеството, след като ги видиш

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Даже и ще покажа, само да ги взема...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •