Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен

    Клипчета и Mp3-ки от пчеларските лектории в страната

    На лекториите, които посещавам виждам ,че доста хора записват с телефоните си. Странно, че не ги споделят в интернет. Поне от тази година до сега не съм попаднал на нищо.

    Моля колегите, които имат подобни материали да ги споделят тук.
    Аз ще гледам да кача до довечера в MP3 формат лекцията на проф. д-р Гургулова на тема "Болести по пчелите и пилото. Новости" от 29.11.2014

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    28.02.2011
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от freelancer_bg Виж публикацията
    На лекториите, които посещавам виждам ,че доста хора записват с телефоните си. Странно, че не ги споделят в интернет. Поне от тази година до сега не съм попаднал на нищо.

    Моля колегите, които имат подобни материали да ги споделят тук.
    Аз ще гледам да кача до довечера в MP3 формат лекцията на проф. д-р Гургулова на тема "Болести по пчелите и пилото. Новости" от 29.11.2014
    В нета има доста заснети лектории, аз имам десетина изтеглени. Ще потърся линкове да постна, когато ми остане време. Имам и една лекция на К. Якофов, която съм заснел лично и не е качвана в интернет, но поради малкото място на картите е разпръсната на няколко файла. Трябва да намеря някоя удобна програмка, с която да ги обединя и ще е готова за качване.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    ето профил в който има доста лекции и учредителното събрание
    https://www.youtube.com/user/borisstefanov

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Ще мие много интересно ,дали тази лекция на Гургулова от 29.11.2014 ще се различава от лекцията на Плевен експо 2012.

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Ето я обещаната лекция на проф. д-р Гургулова на тема "Болести по пчелите и пилото. Новости" изнесена на 29.11.2014 в Плевен.
    https://www.dropbox.com/s/tv9aeeaw58...4.mp3.mp3?dl=0

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •