Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 87 от общо 87
  1. #81
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    КУПУВАМ ИЗГРАДЕНИ РАМКИ ЛР И МАГАЗИНИ

    Здравейте от Варна съм и ако някой има излишни изградени рамки мога да ги закупя, за цената ще се договорим
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #82
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    58

    Re: Купувам изградени рамки ЛР и магазини

    Цитат Първоначално публикувано от ludiqmaks
    Здравейте от Варна съм и ако някой има излишни изградени рамки мога да ги закупя, за ц ената ще се договорим
    A можеш ли да си закупиш и добро количество болести с тия рамки.За цената на болестите не се договаряйте. wink;

  3. #83
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554

    Re: Купувам изградени рамки ЛР и магазини

    Цитат Първоначално публикувано от pa4o
    A можеш ли да си закупиш и добро количество болести с тия рамки.За цената на болестите не се договаряйте. wink;
    Много точно и правилно казано.

  4. #84
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Хубаво е, че изостряте вниманието на колегите към тази страна на въпроса, за болестите, пренасяни с питите.
    Но пък, ако се купят съвсем бели, неизползвани пити не би трябвало да има опасност от болести.

  5. #85
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево

    Re: КУПУВАМ ИЗГРАДЕНИ РАМКИ ЛР И МАГАЗИНИ

    Цитат Първоначално публикувано от ludiqmaks
    Здравейте от Варна съм и ако някой има излишни изградени рамки мога да ги закупя, за цената ще се договорим
    Какви магазини по точно?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #86
    Цеко Сифоня
    Guest
    Каквито и да са не съветвам колегата да рискува!Аз не пускам ветеринарния да ми влезе в двора,камо ли да ми ръчка кошерите.Закон е дадеш ли нещо на колега-назад не.Риска го има винаги щом е жива стока, дали случайно или с нови майки но ако поне това се спазва ще си спестим излишни главоболия.

  7. #87
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Благодаря колеги за съвети те отказах се,нека темата бъде изтрита или заключена.
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •