Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 87
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Аз съм купувала тюл за було от магазин за платове. Влязох в първия магазин, който ми се изпречи с мисълта колко ли ще обикалям докато намеря. Но се оказа, че има. Магазинът беше в София.

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    15.02.2011
    Мнения
    3
    За момента живея временно в София и адреса би ми помогнал.

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Магазинът се намираше на улицата, която е продължение на Женския пазар, мисля, че се казва Стефан Стамболов, има спирка на трамвай 20, пада се от лявата страна, ако идваш откъм пазара. Дано няма някакви промени и да е "жив" магазинът. Все пак има повече от две години от тогава.

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    15.02.2011
    Мнения
    3
    Благодаря, ще проверя в скоро време!

  5. #25
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман

    КУПУВАМ ОТВОДКИ ЛР

    Купувам 20бр. отводки ЛР(многокорпусни) на разумни цени до края на м. Май 2011.Плевен.
    Моля за предложения на лични или по e-mail.

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    19.02.2011
    Мнения
    3

    КУПУВА ПЧЕЛАРСКИ АМБАЛАЖ

    Добър ден,

    Прощавайте ме за малоумния въпрос, но откъде мога да закупя:
    - тенекии и буркани за мед на едро, както и амбалажа за останалите пчелни продукти;
    - майки и пчелни семейства;
    - лекарства?

    Вторият ми въпрос е: колко часа работа ви (лично на вас) отиват средно годишно за кошер (да речем ДБ)?

    Благодаря и поздрави

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Много е трудно да се отговори точно на въпросите които задаваш, поради липсата на достатъчна информация.
    По първия въпрос За тенекиите питай чичко гугъл и той ще ти покаже най-близкия до теб доставчик.
    буркани можеш да закупиш на палет директно от стъкларските заводи в Пловдив и Плевен, или на дребно от магазините но на друга по-висока цена
    Майки можеш да закупиш от всеки майкопроизводител а те са много. Пчелни семейства търси по обяви, но внимавай за болести. Интересувай се дали района не е под карантина и ако не си запознат потърси помощ от пчелар, който е наясно с болестите.
    Лекарства можеш да закупиш от пчеларските магазини
    Колко часа годишно отнема един кошер е доста неопределено понятие. Всичко зависи от опита вида кошер, състояние на семейството, начина на практикуване, цели, какви продукти ще се добиват и т.н.

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    19.02.2011
    Мнения
    3
    donboneti, благодаря ти много за изчерпателния отговор.
    Щом е твърде разтегливо понятие, нека задам въпроса лично към теб. Колко време средно ти отива на кошер?

    Мерси!

    П.П. Редактирал съм втория въпрос в първия пост.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Почнах да ги смятам, но ме домързя , слагай максимум по 8 часа на кошер, макар че ми се вижда малко преувеличено.

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    19.02.2011
    Мнения
    3
    Извинявам се, че спамя, но ми се струва некоректно това, че темата ми бе преместена. Не съм оставил никакви координати за връзка. Истината е, че не купувам, а просто правя проучване.
    Естествено, грешката е и в мен -- че не уточних с каква цел питам.

    Ако е възможно, нека се върне в подраздела за новобранци. Ще съм благодарен.

    Лека вечер

 

 
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •