Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 12
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    14.11.2014
    Мнения
    3

    Post здравеи те колеги

    Здравеи те колеги аз сам новобранец в пчеларството на 24 години сам от Враца от 2 години се занимавам с отглеждането на пчелни семеиства започнах с 8 и за момента имам 20 интересувам се и чета всякаква литература за развитието на пчелините но не мога да се ориентирам дали мога и аз да кандидатствам за някой лев от Европа както казах имам 20 кошера преди 2 месеца се регистрирах като земеделски производител но все още нищо не разбирам от тези програми и бюрокрации много ще сам благодарен ако някой ми помогне с това дали мога да кандидатствам и как или поне да ми дадете някакъв линк за да прочета някоя от сегашните програми благодаря предварително

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Iliev6 Виж публикацията
    Здравеи те колеги аз сам новобранец в пчеларството на 24 години сам от Враца от 2 години се занимавам с отглеждането на пчелни семеиства започнах с 8 и за момента имам 20 интересувам се и чета всякаква литература за развитието на пчелините но не мога да се ориентирам дали мога и аз да кандидатствам за някой лев от Европа както казах имам 20 кошера преди 2 месеца се регистрирах като земеделски производител но все още нищо не разбирам от тези програми и бюрокрации много ще сам благодарен ако някой ми помогне с това дали мога да кандидатствам и как или поне да ми дадете някакъв линк за да прочета някоя от сегашните програми благодаря предварително
    На време си се сетил...
    В понеделник се отваря приема(кандидатстването):

    http://www.dfz.bg/bg/selskostopanski.../-2014---2016/

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    И търси кой да ти попълни документите...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #4
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    И търси кой да ти попълни документите...
    +++ Това ли е бъдещето?

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2014
    Мнения
    4
    А , затворен ли е приема вече . Ако ли не до кога е отворен ... ?

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel87 Виж публикацията
    А , затворен ли е приема вече . Ако ли не до кога е отворен ... ?
    Да, затворен е. До миналият петък(28/11/2014г.) беше отворен.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2014
    Мнения
    4
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Да, затворен е. До миналият петък(28/11/2014г.) беше отворен.
    Знае ли се кога ще се отваря отново ?Наясно съм , че неможе да се отговори с точна дата. Но кога да е чакам пролетта , лятото или есента ... ?

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel87 Виж публикацията
    Знае ли се кога ще се отваря отново ?Наясно съм , че неможе да се отговори с точна дата. Но кога да е чакам пролетта , лятото или есента ... ?
    Чети бе човек. В линка по-горе всичко си пише. Догодина по това време ще се отвори пак.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    15.02.2015
    Мнения
    12
    Здравейте колеги аз съм нов и не съм наясно много с тези програми искам да попитам за 2015 дали ще има програми и докога ще е приема, защото никаде във фонд земеделие не пише има само за 2014 срокът който явно съм изтарвал.Благодаря предварително !

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Ноември 2014 беше приема за 2015.Вече ноември тази година ще има прием за 2016г.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •