Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 53 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 529
  1. #241
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    И при мен има проблем със въпросителните.При добавяне на файлове,вместо снимки се повяват икони с въпросителен знак и така остават в архива,но прикачени вече се появяват като снимки.Проблемът,може би е от два месеца.

  2. #242
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Проблемът е от както този Plugin за чата е инсталиран. Просто в Plugin-а има бъг в работата с кирилица, и понеже кода е на Java, няма как да бръкнем в него и да го поправим. Така че алтернативите са или да деинсталираме чата, или да търпим този негов недостатък.

    По принцип форума отдавна не е ъпгрейдван с по-нова актуална версия на V-Bulletin. Работата по един ъпгрейд е няколко седмици на 2-3 програмиста (заради хаоса и несъвместимоста в базите данни межу различните версии). Сега не можем да си го позволим, понеже ИТ отдела е претоварен от други задачи, от които очакваме да спечелим живи пари. Живот и здраве хората малко да се поосвободят и веднага ще им поръчам да направят ъпгрейд, който най-вероятно ще премахне съществуващите бъгове, но ще създаде нови на друго място. Какво да се прави - това е софтуер ......

  3. #243
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Здравейте, аз продължавам да имам проблеми с личните съобщения, успявам да изпратя от десети опит, някъде. В тази връзка, да се извиня на всички, които не получават отговори от мен, моля ако не Ви отговоря, не мислете, че не искам.

  4. #244
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от ferdy Виж публикацията
    Здравейте, аз продължавам да имам проблеми с личните съобщения, успявам да изпратя от десети опит, някъде. В тази връзка, да се извиня на всички, които не получават отговори от мен, моля ако не Ви отговоря, не мислете, че не искам.
    Малко по-подробно? Съощение дава ли и какво пише? Блокира и зарежда до +∞ или...
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  5. #245
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Не зарежда прозореца/полето за писане, а когато го зареди е неактивно, т.е. излиза рамката, надписите по нея, само не и полето за писане. Сега установявам, че имам подобен проблем и с писането на постове, но тук поне става от втори-трети опит рефреш. Сега гледам и че ми се върти някакво кръгче на мястото на стрелката, явно зарежда нещо.

  6. #246
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Това е проблем на Java-та и на нейното взаимодействие с Internet Explorer на Microsoft. И на мене понякога не ми дава да пиша или редактирам някой постинг. Когато това се случи, просто отварям нова сесия (нов прозорец) и копирам в него линка от стария. Получава се на 100%. Пиша в новия прозорец, а стария го изоставям. Ако след известно време новия прозорец също се бъгне, връщам се в стария - той вече работи правилно.

    Мисля че в другите браузъри този ефект не се проявява, така че ако искате да напсувате някого, то това трябва да е Бил Гейтс.

  7. #247
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    С Хрома браузвам, с ИЕ не се разбираме отдавна.

  8. #248
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Не е от броузъра, но е от java-та. Проблемът го виждам най-често при wysiwyg, но в текстов режим изчезва. Горе ляво има една иконка А/А
    Не е виновен IE и Windows, защото аз съм с Ubuntu и Firefox.
    Мога да гадая къде е проблема -> Автоматичното запеметяване ми е фаворит
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  9. #249
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Какво имаш предвид под "автоматично запаметяване"?

  10. #250
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от ferdy Виж публикацията
    Какво имаш предвид под "автоматично запаметяване"?
    Дълга и широка, явно има грешка в кода и зацикля на едно място...и чака да бъде изпълнено, че да продължи.
    Най-вероятно ще трябва да се прегледа целия редактор(полето в което пишеш) или да се смени.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

 

 
Страница 25 от 53 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •