Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 33 от 53 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 321 до 330 от общо 529
  1. #321
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    И при мен е така!?

  2. #322
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    При някои хора наистина от време на време се появяват някакви проблеми, свързани с писането или редактирането на текстове в постинги или лични съобщения. Проблемът се оправя, когато в профила се смени настройката на подразбиращия се редактор.

    За който не знае, форума притежава 3 различни редактора (комплекта софтуер), които да се ползват при писане на текстове. Не знам на кого какво има по Default, но знам, че ако с някой от редакторите имате проблем, можете да отидете в профила си и да чукнете опцията да се смени с някой друг.

    Изберете Потребителски панел горе в дясно и след това Общи настройки от менюто в ляво, и ще видите страница с настройки, и някъде отдолу ще видите това:

    Capture.JPG

  3. #323
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    При мен има друг проблем. Като включа компа и започна да влизам във форума и хоп - вирусна заплаха.

  4. #324
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При мен има друг проблем. Като включа компа и започна да влизам във форума и хоп - вирусна заплаха.
    Проверих сървъра - няма вируси. Дори и да се появят - антивирусната ще ги прихване. В нашата фирма това е централизирана политика, която се налага автоматично на всеки един компютър от домейна. Веднага след добавянето на нов компютър автоматично му се инсталира антивирусна програма и му се налагат една камара други защитни политики.

  5. #325
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При мен има друг проблем. Като включа компа и започна да влизам във форума и хоп - вирусна заплаха.
    При мен е същото.Предупреждение за вирус когато изкам да вляза във форума.

  6. #326
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Я публикувайте някаква снимка на екрана, за да видя какво пише.

    Антивирусната ви програма трябва да е направила лог, в който да има пълния път (URL) и името на файла, в който има вирус според нея. Дайте ми я тази информация, за да проверя за какво става въпрос.

  7. #327
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Я публикувайте някаква снимка на екрана, за да видя какво пише.

    Антивирусната ви програма трябва да е направила лог, в който да има пълния път (URL) и името на файла, в който има вирус според нея. Дайте ми я тази информация, за да проверя за какво става въпрос.
    bloggif_5835f82789459.jpeg......

  8. #328
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ще дам картинката на ИТ отдела, да проверят има ли някаква заплаха. Аз обаче доколкото можах сам да видя, този файл misc.php е оригинален. Тоест датата му е с датата на инсталиране на форума, така че няма как някой вирус да го е подменил и да е написал нещо друго, различно от оригиналното.

    Възникнаха обаче съмнения за твоя компютър. Това LavasoftTcpService.exe, което се намира на твоя компютър, може да се окаже, че е заразено. Вирусите много го обичат. Прочети какво намерих в интернет за него:
    http://www.file.net/process/lavasofttcpservice.exe.html

    Странното е, че от такъв вирус никой друг не се оплаква, а и аз гледах форума от 10 различни компютъра с инсталирани антивирусни програми, и никой от тях не реагира и не откри някакъв вирус. Въпреки това ще дам на ИТ отдела да си поблъска малко главата, но ти препоръчвам същото да го направиш и за твоя компютър. Специално за този вирус в интернет пише много лоши неща - хитър е, крие се, и подмолно нанася много щети.

  9. #329
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    От тази сутрин :
    вирус 1.jpg

  10. #330
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2014
    Мнения
    16
    Пчеларски район
    Суворово
    Същата заплаха излиза и при мен от три дни.

 

 
Страница 33 от 53 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •