Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 45 от 53 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 441 до 450 от общо 529
  1. #441
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Сега остава някой да почерпи.
    Събота и неделя на излагацията в Плевен?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #442
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Сега остава някой да почерпи.
    Може ли аз? 'ма само ако ме провъзгласиш вр.и.д. Модератор като не си онлайн

  3. #443
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Съгласен съм, че да си лидер е трудно и трябва да се върви по въже, да не обидим някой, да не изгоним друг, да осигурим някакво съдържание, да осигурим качествено съдържание. Но с поведението си ждрумев, какво се осигурява? Постове 430 и 431 в тази тема, какво са? ОК, не искаме да го гоним (той е полезния шут), ми ограничете го в Свободния подфорум.
    Може ли 1974 и 1982 да цитират едно истинско, качествено мнение на ждрумев и да го постнат тук в тази тема, за да ме убедят, че греша.
    Г-н Барабан ако ,,1974" се отнася за мен бих казал че на Т.Дончев не му е лесно, а за Друмев бих казал, че спами спами ама не е лош човек.Мен не ме дразни и не бих тръгнал да му давам оценка няма да е обективна.

  4. #444
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Може ли аз? 'ма само ако ме провъзгласиш вр.и.д. Модератор като не си онлайн
    Действай. Нали виждаш, че изпълнявам желанията ти. Ето, Друмев е в играта, а мисля, че ти се застъпи най - твърдо за него. А, да видим дали ще вкараш шилето в кошарата?

  5. #445
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... А, да видим дали ще вкараш шилето в кошарата?
    е то "Бог дава, ала в кошара не вкарва" пък какво остава за мен? Но ще пробвам де...

  6. #446
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    спами спами ама не е лош човек.
    ОК, обаче това щеше да мине, ако бяхме във форум пичове.ком, но ние сме в пчелари.ком и това, че е готин не помага на пчеларите. Вероятно във форума на пичове.ком, ако им говореше за кошери и пчели, щяха да го нарочат....

  7. #447
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    И моето мнение, е че Даката не се нуждае от защита! Вярно е спами, но ни "бъзика" яко. И друго е вярно, писанията му по някога се разбират трудно, но ни карат да мислим, и да си задаваме въпроси. Също така споделя какво прави, и какви цели си е поставил.
    Поздрави, Г. Георгиев

  8. #448
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    ОК, обаче това щеше да мине, ако бяхме във форум пичове.ком, но ние сме в пчелари.ком и това, че е готин не помага на пчеларите. Вероятно във форума на пичове.ком, ако им говореше за кошери и пчели, щяха да го нарочат....
    Знае ли човек? Там може да са по - толерантни и да не са им толкова дебели главите и да постигат някакво разбирателство. Нищо чудно да е така. То излиза, че само между пчеларите няма такова.

  9. #449
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Абе хора, кво ви става? Това да не е някакъв процес пчелари срещу ждрумев, никой не го напада, за да се обяснявате дали го защитавате или дали има нужда от защита. Става въпрос, че се измества смисъла на всяка тема във всеки раздел на форума .... поражда се някаква дискусия и неусетно след пост на ждрумев почват "пишките".
    А относно толерантността на въображаемия форум пичове.ком или на който и да е друг форум и разбирателствата там, само ще дам за пример втория по популярност форум след БГ мама, Офроуд България и дисциплината там - нека там някой си позволи един единствен пост не на място там, подобно на ждрумев и да види какво ще се случи. Това пречи ли на форума да е един от най-качествените? Мога да дам пример и с Направи си сам форума и още няколко по-строго специализирани....
    И добре, явно само на мен липсата на дисциплина и ред не ми се нрави, затова вдигам бялото знаме.

    И ако позволите да направя още един коментар по този въпрос?
    Вероятно роенето на пчеларски организации и хаоса в сектора има близки точки на сравнение с порядките в този форум и отлюспването "отатък" - там пък с още по-либерални течения.

  10. #450
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    ...
    И добре, явно само на мен липсата на дисциплина и ред не ми се нрави, затова вдигам бялото знаме.
    Чат-пат влизам по форумите нещичко за пчели да прочета, ама...От пчеларите остана само Даката май..? Това със знамето е първата стъпка. Следващата, изглежда мнозина са я направили вече...
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 45 от 53 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •