Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 42 от 53 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 411 до 420 от общо 529
  1. #411
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не мога г-н Модернизатор да отворя темата за Био-то табу.Дава ми ,че е заключена.Само за мен ли е заключена или въобще е заключена?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #412
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не мога г-н Модернизатор да отворя темата за Био-то табу.Дава ми ,че е заключена.Само за мен ли е заключена или въобще е заключена?
    Тази тема до колкото знаеш е конфликтна тема. В нея могат да влизат само "модернизаторите", а ти ще влезеш там на п....ден, демек Петров ден, а той мина. В темата са допуснати някои неточности или според по - знаещи от мен - ЛЪЖИ. Сега как стои въпросът ще се разбере, като съответните страни дадат някакво мнение. Едната го направи, а ми е чудно, защо другата все още мълчи? Редно беше да има някакво опровержение след като има нападки. Както и да е. Всеки да се оправя.

  3. #413
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тази тема до колкото знаеш е конфликтна тема. В нея могат да влизат само "модернизаторите", а ти ще влезеш там на п....ден, демек Петров ден, а той мина. В темата са допуснати някои неточности или според по - знаещи от мен - ЛЪЖИ. Сега как стои въпросът ще се разбере, като съответните страни дадат някакво мнение. Едната го направи, а ми е чудно, защо другата все още мълчи? Редно беше да има някакво опровержение след като има нападки. Както и да е. Всеки да се оправя.
    Ако я е заключил моя приятел от Руся ми намирисва малко на конфликт на интереси в тоя форум.За да си Модернизатор не трябва ли да си безпрестрастен и да не вземаш страна тоест да не лобираш/как го рекнах само/,а той е еднинствения БИОмод в историята на тоя форум.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #414
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ако я е заключил моя приятел от Руся ми намирисва малко на конфликт на интереси в тоя форум.За да си Модернизатор не трябва ли да си безпрестрастен и да не вземаш страна тоест да не лобираш/как го рекнах само/,а той е еднинствения БИОмод в историята на тоя форум.
    Темата съм я заключил аз, тъй като получих видение свише, другите нямат пръст в това. Както знаете, периодична тази тема се затваря. И ще е затворена докато се оправят неяснотите в нея. Надявам се страните да го направят.

  5. #415
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Темата съм я заключил аз, тъй като получих видение свише, другите нямат пръст в това. Както знаете, периодична тази тема се затваря. И ще е затворена докато се оправят неяснотите в нея. Надявам се страните да го направят.


    Жалко беше ми любимата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #416
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Жалко беше ми любимата.
    И аз, като малък в детската градина си имах любима, но като пораснах и се поусетих, разбрах, че има много любими. От хубави по - хубави. И като тръгна еднааа…, но не е задължително да са по азбучен ред. Та, теми много. От хубави по - хубави......нали?

  7. #417
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    В темата за протеста страница 64 е недостъпна, поне към момента. Предполагам, е резултат от "метлата".
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #418
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    В темата за протеста страница 64 е недостъпна, поне към момента. Предполагам, е резултат от "метлата".
    При проверката се оказа, че всичко е в ред. Нещо при теб е. Аз съм от телефона, та за компа не гарантирам. При първа възможност ще проверя и оттам.


    П.П. При проверката на компа също действа.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 07.01.2019 в 12:45.

  9. #419
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При проверката се оказа, че всичко е в ред. Нещо при теб е. Аз съм от телефона, та за компа не гарантирам. При първа възможност ще проверя и оттам.


    П.П. При проверката на компа също действа.
    Извинявам се, 65-та била.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #420
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Нещо заличено май е имало.

 

 
Страница 42 от 53 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •