Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 46 от 53 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 460 от общо 529
  1. #451
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    ОК, обаче това щеше да мине, ако бяхме във форум пичове.ком, но ние сме в пчелари.ком и това, че е готин не помага на пчеларите. Вероятно във форума на пичове.ком, ако им говореше за кошери и пчели, щяха да го нарочат....

    Иван_Барабан
    ,,Здравейте уважаеми,
    на моето либерално същество му е много любопитно какво мислите по въпроса."
    https://pchelari.com/forum/showthrea...B5%D1%82%D0%B8

    Либералното управление предполага свобода на мисълта
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B7%D1%8A%D0%BC



    П.П.Да ни дразни що Друмев спами то това е все едно да ни дразни що духа вятър или някое друго природно явление
    /не бедствие/.

  2. #452
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Много ми е интересно как се движите по улиците? Та тези хора са и там. Като видиш някой неугледен, какво? Не ти харесва, поотместваш се, казваш нещо де гласно, де на ум и отминаваш. Не заминаваш при първия срещнат полицай с молба да го застреля, че на теб не ти харесва. Чудни хора?!?!

  3. #453
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Иван_Барабан
    ,,Здравейте уважаеми,
    на моето либерално същество му е много любопитно какво мислите по въпроса."
    https://pchelari.com/forum/showthrea...B5%D1%82%D0%B8

    Либералното управление предполага свобода на мисълта
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B7%D1%8A%D0%BC



    П.П.Да ни дразни що Друмев спами то това е все едно да ни дразни що духа вятър или някое друго природно явление
    /не бедствие/.
    Уважаеми Георги, вероятно сте подскочил от щастие, когато сте видял възможност(думата либерална) и помните темата за Истанбулската конвекция, в която също "кръстосахме вербални шпаги", но уви не правите разлика между либерални възгледи в хуманизма и либерално (свободно) поведение в среда със специфична насоченост (в случая - пчеларство). Апропо първата дума, която ми хрумна, когато визирах "оттатък", беше свободия, но ми се стори, че някой може да се обиди, въпреки че е по-точна. Но едва ли е само това подтика да се рои пчеларското форумство - вероятно има други личностни противоречия, дори аз помня сблъсъците по това време на Матеев с Дамянов, но се отплеснах...
    Давате ми препратка с либерално управление - вероятно няма да ви надценя, за да си помисля, че и вие можете да направите разлика между либерално управление и липса на дисциплина и самоконтрол.
    Относно сравнението с вятъра оставам без думи.

    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Много ми е интересно как се движите по улиците? Та тези хора са и там. Като видиш някой неугледен, какво? Не ти харесва, поотместваш се, казваш нещо де гласно, де на ум и отминаваш. Не заминаваш при първия срещнат полицай с молба да го застреля, че на теб не ти харесва. Чудни хора?!?!
    Това е неуместно! Все едно аз да питам: Когато си ходиш по улицата и си говориш с приятел/познат по интереси и се появи някой и започне да се намесва с неща не по темата и покрай него се закачат и други и те започнат, откъсват теб и приятеля ти от съществото на разговора ви... какво тогава правиш? Или му/им теглиш една (което е по-неприемливо) или ги отминаваш и гледаш тази ситуация да не се повтаря като вече не минаваш от там за да не ги срещнеш отново.

  4. #454
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Уважаеми Георги, вероятно сте подскочил от щастие, когато сте видял възможност(думата либерална) и помните темата за Истанбулската конвекция, в която също "кръстосахме вербални шпаги", но уви не правите разлика между либерални възгледи в хуманизма и либерално (свободно) поведение в среда със специфична насоченост (в случая - пчеларство). Апропо първата дума, която ми хрумна, когато визирах "оттатък", беше свободия, но ми се стори, че някой може да се обиди, въпреки че е по-точна. Но едва ли е само това подтика да се рои пчеларското форумство - вероятно има други личностни противоречия, дори аз помня сблъсъците по това време на Матеев с Дамянов, но се отплеснах...
    Давате ми препратка с либерално управление - вероятно няма да ви надценя, за да си помисля, че и вие можете да направите разлика между либерално управление и липса на дисциплина и самоконтрол.
    Относно сравнението с вятъра оставам без думи.

    Това е неуместно! Все едно аз да питам: Когато си ходиш по улицата и си говориш с приятел/познат по интереси и се появи някой и започне да се намесва с неща не по темата и покрай него се закачат и други и те започнат, откъсват теб и приятеля ти от съществото на разговора ви... какво тогава правиш? Или му/им теглиш една (което е по-неприемливо) или ги отминаваш и гледаш тази ситуация да не се повтаря като вече не минаваш от там за да не ги срещнеш отново.
    В зависимост от ситуацията се вземат някакви решения и действия. А какви ще са последствията? Един Бог знае. Повече няма да се занимавам.

  5. #455
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    ... гледаш тази ситуация да не се повтаря като вече не минаваш от там за да не ги срещнеш отново.
    ... ... ... ...
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #456
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Уважаеми Георги, вероятно сте подскочил от щастие, когато сте видял възможност(думата либерална) и помните темата за Истанбулската конвекция, в която също "кръстосахме вербални шпаги", но уви не правите разлика между либерални възгледи в хуманизма и либерално (свободно) поведение в среда със специфична насоченост (в случая - пчеларство). Апропо първата дума, която ми хрумна, когато визирах "оттатък", беше свободия, но ми се стори, че някой може да се обиди, въпреки че е по-точна. Но едва ли е само това подтика да се рои пчеларското форумство - вероятно има други личностни противоречия, дори аз помня сблъсъците по това време на Матеев с Дамянов, но се отплеснах...
    Давате ми препратка с либерално управление - вероятно няма да ви надценя, за да си помисля, че и вие можете да направите разлика между либерално управление и липса на дисциплина и самоконтрол.
    Относно сравнението с вятъра оставам без думи.

    Това е неуместно! Все едно аз да питам: Когато си ходиш по улицата и си говориш с приятел/познат по интереси и се появи някой и започне да се намесва с неща не по темата и покрай него се закачат и други и те започнат, откъсват теб и приятеля ти от съществото на разговора ви... какво тогава правиш? Или му/им теглиш една (което е по-неприемливо) или ги отминаваш и гледаш тази ситуация да не се повтаря като вече не минаваш от там за да не ги срещнеш отново.
    Г-н Барабан вашите определения за свобода и свободия за вас може да са либерализъм но за друг да са консерватизъм, разбира се и обратното важи.

  7. #457
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Бидейки либерални или консервативни във възгледите си, във форумите, а и извън тях е добре да сме по-толерантни

  8. #458
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    71
    Пчеларски район
    Елхово
    Щото вече не е...

  9. #459
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    71
    Пчеларски район
    Елхово
    Тук не си съвсем прав, Барабане.
    Направи си сам е умиращ форум - точно като този...

  10. #460
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Г-н Барабан вашите определения за свобода и свободия за вас може да са либерализъм но за друг да са консерватизъм, разбира се и обратното важи.
    Това не го разбрах?

    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Бидейки либерални или консервативни във възгледите си, във форумите, а и извън тях е добре да сме по-толерантни
    Уважаеми за какво става въпрос? ждрумев да не е някаква личност със специални потребности или представител на някаква малцинствена гупа (етническа, религиозна, сексуална), че трябва да съм толерантен? Вижте тук не става въпрос дали харесваме или не харесваме ждрумев, тук става въпрос искаме ли да се спазват правилата и следствието на спазването им е подреден и полезен форум.
    Нещо повече, дори на мен педанта и злодея са ми забавни някой писаници на въпросния (някой отбеляза, че съм вдигал палец на негови постове), но това с какво обогатява скромната ми аматьорска пчеларска личност?

    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В зависимост от ситуацията се вземат някакви решения и действия. А какви ще са последствията? Един Бог знае. Повече няма да се занимавам.
    С цялото ми уважение, държиш се като гузен. Нямам никакво намерение или някога съм имал да ти държа сметка, за което и да е модераторско действие. Все се надявах ждрумев сам да стигне до правилните изводи, следствие на тази дискусия. (за останалите, на ти сме, защото отдавна поддържаме диалог)

 

 
Страница 46 от 53 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •