Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 44 от 53 ПърваПърва ... 344243444546 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 431 до 440 от общо 529
  1. #431
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Може ли да си настроя форума така, че като отворя търсенето на "нови мнения", да мога да задам опция да не виждам мненията на определен потребител, дето е на всяко гърне мерудия и на всяка тема акъллия?


    Смени посоката на прелките на кошерите и няма да имаш килима от умрели пчели
    Данче Гробарски
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #432
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Може ли да си настроя форума така, че като отворя търсенето на "нови мнения", да мога да задам опция да не виждам мненията на определен потребител, дето е на всяко гърне мерудия и на всяка тема акъллия?
    Влез в потребителския панел и го игнорирай.

  3. #433
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Влез в потребителския панел и го игнорирай.
    Това обаче не решава проблема с диалозите, които пораждат безсмислените му постове, пример ... той изтърсва поредната тъпотия и следват 5-6 мнения/отговори на тази безсмислица.
    По-горните му два поста как се третират от модератора?
    Моя най-добронамерен и приятелски съвет е да предприемете нещо, защото рискувате да се превърне форума в затворена група по интереси на няколко човека и един шут, на чиито сеир се забавлявате.

  4. #434
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Това обаче не решава проблема с диалозите, които пораждат безсмислените му постове, пример ... той изтърсва поредната тъпотия и следват 5-6 мнения/отговори на тази безсмислица.
    По-горните му два поста как се третират от модератора?
    Моя най-добронамерен и приятелски съвет е да предприемете нещо, защото рискувате да се превърне форума в затворена група по интереси на няколко човека и един шут, на чиито сеир се забавлявате.
    Предприемането на мерки е най лесно. Трудния момент за мен най вече е, че угаждам на едните - започвам да се обяснявам на другите и обратно. Примерно решавам да се освободя от такива, но тези които смятате, че имате знания, не злоупотребявате, учтиви сте, ерудира ни сте, но къде сте? Влезете на 5 месеца един път, разсърдите се, че някой е спамил и пак така. Добре, заформете диалози, предложете теми, раздвижете ги и по този начин темите ще се запълнят със съществена материя и плявата ще понамалее и с намесата на мод и ще изчезне. Казах. Форума си го правим ние. Каквото изфабрикуваме това ще е. Не мога да забранява или разрешавам това или онова. Всеки сам трябва да си оформи идеята в главата защо влиза в този форум. Има всякакви индивиди и екземпляри и всеки има правото в началото да покаже какво иска, а след това вече, ако е за форума остава, ако ли не ситото ще си свърши работата. Всички искания не може да се изпълнят, затуй, че проявявайте търпимост иначе като отворите форума ще виждате „ НЯМА НОВИ МНЕНИЯ” с дни. За което пак няма да сте доволни и както винаги ще е виновен мода.

  5. #435
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Аз само попитах за настройки на форума, ще пробвам съвета.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #436
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Предприемането на мерки е най лесно. Трудния момент за мен най вече е, че угаждам на едните - започвам да се обяснявам на другите и обратно. Примерно решавам да се освободя от такива, но тези които смятате, че имате знания, не злоупотребявате, учтиви сте, ерудира ни сте, но къде сте? Влезете на 5 месеца един път, разсърдите се, че някой е спамил и пак така. Добре, заформете диалози, предложете теми, раздвижете ги и по този начин темите ще се запълнят със съществена материя и плявата ще понамалее и с намесата на мод и ще изчезне. Казах. Форума си го правим ние. Каквото изфабрикуваме това ще е. Не мога да забранява или разрешавам това или онова. Всеки сам трябва да си оформи идеята в главата защо влиза в този форум. Има всякакви индивиди и екземпляри и всеки има правото в началото да покаже какво иска, а след това вече, ако е за форума остава, ако ли не ситото ще си свърши работата. Всички искания не може да се изпълнят, затуй, че проявявайте търпимост иначе като отворите форума ще виждате „ НЯМА НОВИ МНЕНИЯ” с дни. За което пак няма да сте доволни и както винаги ще е виновен мода.
    Съгласен съм, че да си лидер е трудно и трябва да се върви по въже, да не обидим някой, да не изгоним друг, да осигурим някакво съдържание, да осигурим качествено съдържание. Но с поведението си ждрумев, какво се осигурява? Постове 430 и 431 в тази тема, какво са? ОК, не искаме да го гоним (той е полезния шут), ми ограничете го в Свободния подфорум.
    Може ли 1974 и 1982 да цитират едно истинско, качествено мнение на ждрумев и да го постнат тук в тази тема, за да ме убедят, че греша.

  7. #437
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Съгласен съм, че да си лидер е трудно и трябва да се върви по въже, да не обидим някой, да не изгоним друг, да осигурим някакво съдържание, да осигурим качествено съдържание. Но с поведението си ждрумев, какво се осигурява? Постове 430 и 431 в тази тема, какво са? ОК, не искаме да го гоним (той е полезния шут), ми ограничете го в Свободния подфорум.
    Може ли 1974 и 1982 да цитират едно истинско, качествено мнение на ждрумев и да го постнат тук в тази тема, за да ме убедят, че греша.
    За лидери няма да говорим. Иначе си напълно прав. Виждаш, старая се от доста време да го вкарам въпросния човек в релси, но явно няма как да стане. Вместо да мисля и пиша нещо съществено по темите тръгвам да трия, пренасям......и т. н. Не се оплаквам, доставя ми някакво удоволствие, но друго си е когато диалозите са смислени, чисти и да можеш да влезеш в тях, а не да стоиш като падар и да дебнеш някой да не изпусне нещо и да обиди друг. Работете върху форума така, че да е красив, а не като на сварталище на......казах го много пъти. Той е като огледало. Каквото се появи, такова отразява. А, че на някои мозъците не им работят, не е мой проблем. Сега ще ви кажа, защо Матеев ни изостави. Ми гледа си кефа и не му възвира кръвта.

  8. #438
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Съгласен съм, че да си лидер е трудно и трябва да се върви по въже, да не обидим някой, да не изгоним друг, да осигурим някакво съдържание, да осигурим качествено съдържание. Но с поведението си ждрумев, какво се осигурява? Постове 430 и 431 в тази тема, какво са? ОК, не искаме да го гоним (той е полезния шут), ми ограничете го в Свободния подфорум.
    Може ли 1974 и 1982 да цитират едно истинско, качествено мнение на ждрумев и да го постнат тук в тази тема, за да ме убедят, че греша.
    Предполагам, че на 1982 трябва да реагирам аз,не смятам, че Друмев има нужда от помощ и защита той най добре може да си обясни изказванията. Обаче, не мисля, че Ти и аз, виждаме едно и също четейки негов пост. Иначе проверих дори и ти си харесвял негов пост т.е. си го намерил за смислен. Например посочените от теб постове, единия не го коментирам, че не вземам отношение в такива теми, относно другия към агро, мисля че иска да му подскаже, че теченията му ебават пчелите, но как да му даде съеет реален и открит като в същото време и той(агрото) е от тези които роптаят срещу неговото(на Друмев) присъствие и поведение. Вместо да му отговори със злостни нападки той му дава съвет. Постът ми, да не се приема като защита на Друмев, той не се нуждае от такава,това е просто мнение провокирано от цифрите на моя ник

  9. #439
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...ще пробвам съвета.
    Добре се получава.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #440
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Добре се получава.
    Сега остава някой да почерпи.

 

 
Страница 44 от 53 ПърваПърва ... 344243444546 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •