Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 53 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 529
  1. #161
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Е, това па от Бил Гейтс не го очаквах.То имало защо да му се крадат и кракват програмите.Заслужава си го!
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Съвет към ползващите продуктите на "Микромеките" - "Рестъртиръй! Шъ съ упрай!"

    Ей точно това ми "липсва" най-много през последните няколко години откакто съм минал на OS - да му ползвам програмите без да му плащам(е, то е явно че няма защо...)!

  2. #162
    като се опитвам да влеза в форума, на началната страница най горе ми изписва това '); var sidebar_align = 'right'; var content_container_margin = parseInt('275px'); var sidebar_width = parseInt('255px'); //-->
    Добре дошли в Българският форум за пчелари.

    * Изход
    * Регистрация
    * Потребителски панел
    * Моят профил
    * Лични съобщения
    o Няма нови съобщения
    o Входящи
    * Добре дошъл, Владо-Gillan

  3. #163
    Цитат Първоначално публикувано от Владо-Gillan Виж публикацията
    като се опитвам да влеза в форума, на началната страница най горе ми изписва това '); var sidebar_align = 'right'; var content_container_margin = parseInt('275px'); var sidebar_width = parseInt('255px'); //-->
    Добре дошли в Българският форум за пчелари.

    * Изход
    * Регистрация
    * Потребителски панел
    * Моят профил
    * Лични съобщения
    o Няма нови съобщения
    o Входящи
    * Добре дошъл, Владо-Gillan
    Тествахме форума под различни версии на популярни уеб браузъри за да репродуцираме грешката. Оказа се обаче, че изписването на съответното съобщение е следствие на бъг в конкретна версия на Firefox, а не на системата. Самите разработчици на Vbulletin знаят за грешката и според тях решението е да се обнови съответния браузър с най-новата версия.

    http://www.vbulletin.com/forum/forum...29#post3573529

  4. #164
    Цитат Първоначално публикувано от Владо-Gillan Виж публикацията
    като се опитвам да влеза в форума, на началната страница най горе ми изписва това '); var sidebar_align = 'right'; var content_container_margin = parseInt('275px'); var sidebar_width = parseInt('255px'); //-->
    Добре дошли в Българският форум за пчелари.

    * Изход
    * Регистрация
    * Потребителски панел
    * Моят профил
    * Лични съобщения
    o Няма нови съобщения
    o Входящи
    * Добре дошъл, Владо-Gillan
    Ще кача нова версия, благодаря.

  5. #165
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    През телефона не ме пуска да се логна.
    Грешна парола или потребителко име.
    Имате ли идея каква може да е причината?
    Не, че е голям проблем, но е неприятно.
    Чета форума от телефона, но няма как да пиша.
    Всичко е ъпдейтнато и няма проблеми с нито един друг сайт.
    Телефона си прави автоматично всичко ъпдейти включително и на ОС-а.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  6. #166
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Ivan_vd, вие нямате разрешение за достъп до тази страница. Това може да се дължи на една от следните причини:

    1. Вашият потребителски акаунт няма достатъчно права за достъп до тази страница. Опитвате се да редактирате пост, достъп до административни функции или някаква друга привилегирована система?
    2. Ако се опитвате да пишете, администраторът може би е блокирал вашия акаунт или чакате активация. Какво е това за пръв път ми излиза такова нещо и нито едно от нещата не съм се опитвал да правя.


  7. #167
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan_vd Виж публикацията
    Ivan_vd, вие нямате разрешение за достъп до тази страница. Това може да се дължи на една от следните причини:

    1. Вашият потребителски акаунт няма достатъчно права за достъп до тази страница. Опитвате се да редактирате пост, достъп до административни функции или някаква друга привилегирована система?
    2. Ако се опитвате да пишете, администраторът може би е блокирал вашия акаунт или чакате активация. Какво е това за пръв път ми излиза такова нещо и нито едно от нещата не съм се опитвал да правя.


    vBulletin съобщение

    iskren, вие нямате разрешение за достъп до тази страница. Това може да се дължи на една от следните причини:

    Вашият потребителски акаунт няма достатъчно права за достъп до тази страница. Опитвате се да редактирате пост, достъп до административни функции или някаква друга привилегирована система?
    Ако се опитвате да пишете, администраторът може би е блокирал вашия акаунт или чакате активация.
    Изход Начална страница
    Това е най-вероятно защото се опитвм да "рефрешна/обновя" една страница с мнения които са изтрити/невидими за нас потребителите, ама то яко "оспамихме" темата, ама и не малко истини се изрекоха набързо...

  8. #168
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Това е най-вероятно защото се опитвм да "рефрешна/обновя" една страница с мнения които са изтрити/невидими за нас потребителите, ама то яко "оспамихме" темата, ама и не малко истини се изрекоха набързо...
    Ясно мерси за пояснението,а за истините съм напълно съгласен.

  9. #169
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Темата с обявата за изкупуване на восък снощи я почиствах по понятни за всички причини. Ако просто бях изтрил всички конфликтни мнения, нямаше да ви се появи такова съобщение. Аз обаче не ги изтрих, а ги преместих в един скрит раздел, за да не ги виждате вие и Google. Целта е все пак тези мнения да могат да бъдат възстановени, ако случайно възникне нужда от това.

    По принцип винаги така правя - никога нищо не трия, а просто го скривам. Това обаче предизвиква горните съобщения за липса на достъп, защото постингите си ги има, но вие вече нямате права да ги видите. Тези съобщения се появяват само на хората, които са вътре в темата в момента на триенето (местенето). След рефрешване изчезват и никога повече не се появяват.

  10. #170
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.07.2013
    Мнения
    225
    Има ли начин да се видят всички мнения на даден потребител? При мене като искам всички мнения се появяваат само 20 страници. Ако потребителя има повече написано, се виждат само последните месеци. Сигурно аз правя нещо грешно :-)

 

 
Страница 17 от 53 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •