Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 49 от 53 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 481 до 490 от общо 529
  1. #481
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това го минах метър, но като гледам гората от зелени палци, не мога се удържа. Не виждал нищо интересно, ами Пич, напиши ти нещо интересно, че и ние да видим и прочетем. Преди пишеше за зайци и тях ли махна, като пчелите.

    пп.зуница, jdrumev, Djoro, Георги 1974, mivanov и 5 други ---- и за вас се отнася.
    Тенкю, че се обръщаш към мен с главна буква, макар че не те знам в случая какво чувство влагаш в думата пич. Дано не е онова, обидното.
    Зайците не съм ги махнал и не се предвижда такова действие. За пчелите, къде си чел че са махнати!? Нещо да не би проблеми с информационните потоци да имаш или възприятията, пази Боже! Палците не ги гледай и си питай шапката.
    Стана ли ти интересно?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  2. #482
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Един ден не съм влизал и съм изпуснал, че дискусията се пробудила. Уви, обаче печелившите вече са наградени...
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    А на мен.Кой не ме харесва няма вкус

  3. #483
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Какво става?Всеки въпрос-отделна тема?

  4. #484
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Какво става?Всеки въпрос-отделна тема?
    Нищо не става. Просто хората си имат такива предпочитания. Смятат, че въпроса им е важен.....Свобода на словото и печата.

  5. #485
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нищо не става. Просто хората си имат такива предпочитания. Смятат, че въпроса им е важен.....Свобода на словото и печата.
    Ми хуубаво,но голяма става купата сено.

  6. #486
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Ми хуубаво,но голяма става купата сено.
    Кажи някаква идея с която да ги спрем, като не смятаме, че аз мога да ги подреждам. Да, но и аз искам да имам малко свободно време, вместо да тичам из форума като необязден кон. Във форума има правила, от ясни по - ясни. Всеки е длъжен преди да плесне кльомбата, че е съгласен, да ги прочете и след това да я плесне. Всеки обаче бърза да влезе и да се закачи някъде из темите и да реди знания, незнания, спам, обиди, тези, сентенции, обяви, реклами, снимки, клипове................и каквото му дойде на ума. Та колкото по - голяма е купата със сено, то толкова повече ще имате възможност да ровите и губите времето, което сте решили да отдадете на форума. Все пак вие сте решили да си губите времето, но не карайте мода да си го губи, когато той си има и друга работа, че на вас не ви се рови. Като не ви се рови, горе в дясно има един Х. Цъкате на него и заминавате да тупате килима. След като разберете, че килима е по неблагоприятния вариант, и че форума е по - интересен, елате, влезте пак и ровете на воля, без да мрънкате.

  7. #487
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Аз се предавам. Тази вечер както обикновено прегледах за нови мнения - навсякъде простотиите на Друмев. Смятам да не си губя повече времето тук. Има рационално зрънце, научих много неща от по-старите теми, преди да се затрупат с глупости, за което съм благодарен на всички, споделили опит и знания. Но времето ми е кът, а като изпусне човек нишката на новонаписаното, ровенето вече става трудно. Ако имам какво да споделя, ще пиша, въпреки, че, като не следя темите, може и да излезе нелепо, ама здраве да е.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #488
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Оправи ли оградата или си ме четеш онлайн?Майките ти се оплождат в лево над дирето от мен да знаеш.На омразата си трябва любов за баланс и 1 пръст да ти е арно.Дай 10к лв на Бати Янчо/Месията/ да ти каже как се вади мед от живи семя.
    п.п.Хем насрани,хем бабаити./Данче Друмевски/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #489
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Оправи ли оградата или си ме четеш онлайн?Майките ти се оплождат в лево над дирето от мен да знаеш.На омразата си трябва любов за баланс и 1 пръст да ти е арно.Дай 10к лв на Бати Янчо/Месията/ да ти каже как се вади мед от живи семя.
    п.п.Хем насрани,хем бабаити./Данче Друмевски/.
    Прекаляваш! Човека явно ти го казва, а ти продължаваш. Правя ти последно предупреждение и ще те банирам наистина за вечни времена. След това, ако ще и папата да дойде да ме моли, смятай няма да се получи. Мисля, че направих максималното за теб. Други нямаха този шанс.

  10. #490
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Арго с такъв ник колко време мислеше,че ще издържиш в пчеларски форум,язък ти за акъля който имаш.НЕЩАСНИК.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 49 от 53 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •