Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 47 от 53 ПърваПърва ... 374546474849 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 461 до 470 от общо 529
  1. #461
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    ...ждрумев да не е някаква личност със специални потребности или представител...
    ами колега не е и нужно човек да е "специален " за да се проявява "Търпимост" към него, което е синоним на "Толерантност"
    "...толерантният човек може да приеме различни от установените норми, мнения или поведения в социалната среда, дори да са в разрез с неговите морални принципи. Този тип толерантност се нарича социална толерантност..."

  2. #462
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Това не го разбрах?


    Уважаеми за какво става въпрос? ждрумев да не е някаква личност със специални потребности или представител на някаква малцинствена гупа (етническа, религиозна, сексуална), че трябва да съм толерантен? Вижте тук не става въпрос дали харесваме или не харесваме ждрумев, тук става въпрос искаме ли да се спазват правилата и следствието на спазването им е подреден и полезен форум.
    Нещо повече, дори на мен педанта и злодея са ми забавни някой писаници на въпросния (някой отбеляза, че съм вдигал палец на негови постове), но това с какво обогатява скромната ми аматьорска пчеларска личност?


    С цялото ми уважение, държиш се като гузен. Нямам никакво намерение или някога съм имал да ти държа сметка, за което и да е модераторско действие. Все се надявах ждрумев сам да стигне до правилните изводи, следствие на тази дискусия. (за останалите, на ти сме, защото отдавна поддържаме диалог)
    Ами имах в предвид, че хората сме различни, като пчелите едни крадливи други работливи, едни си пазят тяхното други не, разбира се ние не сме насекоми, също така не сме и животни, за да изолираме Друмев в специален изолатор като бясно куче за да не може да хапе и да разпостранява заразно заболяване в случая Бяс или да го елеминираме, както предложихте опиитвайки се либерално да вмените вина на властите във форума оказвайки им психологически натиск, че това е за наше добро и за добруването на форума.
    Ние сме Разумният човек /Homo sapiens/ и като такива много бих се зарадвал и Друмев като /Homo sapiens/ да спре толкова много да спами а, че спами няма две мнения по въпроса и вие като Homo sapiens да спрете да използвате епитети по негов адрес, като шут например.



  3. #463
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Това не го разбрах?


    Уважаеми за какво става въпрос? ждрумев да не е някаква личност със специални потребности или представител на някаква малцинствена гупа (етническа, религиозна, сексуална), че трябва да съм толерантен? Вижте тук не става въпрос дали харесваме или не харесваме ждрумев, тук става въпрос искаме ли да се спазват правилата и следствието на спазването им е подреден и полезен форум.
    Нещо повече, дори на мен педанта и злодея са ми забавни някой писаници на въпросния (някой отбеляза, че съм вдигал палец на негови постове), но това с какво обогатява скромната ми аматьорска пчеларска личност?


    С цялото ми уважение, държиш се като гузен. Нямам никакво намерение или някога съм имал да ти държа сметка, за което и да е модераторско действие. Все се надявах ждрумев сам да стигне до правилните изводи, следствие на тази дискусия. (за останалите, на ти сме, защото отдавна поддържаме диалог)
    И що да се държа като гузен? От какво? И преди го казвах и пак го казвам. Изобщо не ме интересува кой какъв е и какво ще прави във форума. Предложих ви доста варианти и си мисля, че по така интелигентните ще мислите по - добре, но май нещо не ви се мисли в полза на форума. Хайде Друмев не разбира, че му малко акъла, а вие с многото? Ами виждаш ситуацията, преценяваш и подминаваш като не ти харесва. На друг това му прави кеф. Е аз какво да направя? Ха, ха...днес ще пускам сериозните, а утре несериозните. Спирам да се обяснявам.

  4. #464
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Може Друмев да не е идеален,но и за него има място тук.Ако на някой не е интересен,има начин- не го чети!

  5. #465
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Направихме го на Друмев, медийна звезда, то май лоша реклама няма, все пак знаем, че той осеен спамер и пчелар е ИП(което аз го връзвам с айрян с баница ама карай). Обръщам се към г-н Иван, не мога да се обърна с колега, че не ми отговаря стажа, а и да не ме помислят другите за барабан(каквото и да значи), просто не му обръщай внимание има такъв случай във форума, независимо че Друмев на няколко пъти опита диалог, просто не го отразиха. Спирам със случая Ждрумев. Всъщност може да му направим фен клуб, стига да има фенове

  6. #466
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    И сега какво ? Изкарахте Даката най-големия проблем на този форум?!
    Който го дразни и не му харесва постовете да не ги чете!

  7. #467
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    И сега какво ? Изкарахте Даката най-големия проблем на този форум?!
    Който го дразни и не му харесва постовете да не ги чете!

    Това и да го видя него вярвам.Впрочем крадеца вика дръще крадеца.На нас такива хора не ни ребват клатят ни схемата и спокойствието.Благодаря и на теб Ице за подкрепата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #468
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    И сега какво ? Изкарахте Даката най-големия проблем на този форум?!
    Който го дразни и не му харесва постовете да не ги чете!
    Прав си, разбира се.
    Понеже съм почти от началото тука и доста години имах навика поне 2-3 пъти на ден да вляза у Форума и четях абсолютно всичко. Естествено, за секунди можех да се ориентирам какво сме говорили и по кое време, даже коя година, а и кой го е казал. Факт, имаше дни без нито едно мнение, а нови теми пък се появяваха още по-рядко, но това не пречеше форумът да си е супер и даже достатъчно апетитна хапка за Матеев. От месеци влизам тук през няколко дена, тенденцията отива към един до два пъти в месеца. Влизам в някоя тема където има нови мнения от последното ми влизане, почвам, срещам след 1 или 2 поста името на Друмев, а него не го чета отдавна /може да има и нещо смислено написано от него, ама нямам време да пресея всичките му творчества/, след него мненията обикновено ги поглеждам първите две-три думи, даже и по диагонал не ги чета вече, прехвърлям няколко страници и си излизам от Форума без да видя нищо интересно.
    Та и сега така. Извинявайте за отегчението, живи и здрави.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  9. #469
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    236
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    The Dimension limits for this filetype are 1280 x 1280. We were unable to resize your file so you will need to do so manually and upload it again. Your file is currently 2048 x 1536.

    И това за снимка от Нокиа Н78 на 11 години !

    Аман бе Барни

  10. #470
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от FreeBSD Виж публикацията
    The Dimension limits for this filetype are 1280 x 1280. We were unable to resize your file so you will need to do so manually and upload it again. Your file is currently 2048 x 1536.

    И това за снимка от Нокиа Н78 на 11 години !

    Аман бе Барни
    https://www.online-image-editor.com/?language=bulgarian

 

 
Страница 47 от 53 ПърваПърва ... 374546474849 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •