Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 53 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 529
  1. #41
    Цитат Първоначално публикувано от buci59
    На потребител gillan правя забележка за неспазване на т.9 от правилата на протребителите.Темата в която се води спора е свободна,но това не дава правото на никой да използва обиди от какъвто и да е характер.При повторно нарушение ще последва бан за 48 часа.
    АДМИНИСТРАТОР

    за нарушение от същия характер ли става въпрос??? или за всяко друго ? :D

  2. #42
    Моля,не пишете безсмислени изказвания просто,за да е написано нещо.Има препинателни знаци в българския език,които е желателно да използвате!

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Предлагам всички обяви за закупуване на мед да станат платени.Така индивиди като
    tania_Ruse поне ще си плащат, за да се гаврят с пчеларите.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #44
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Цитат Първоначално публикувано от зуница
    Предлагам всички обяви за закупуване на мед да станат платени.Така индивиди като
    tania_Ruse поне ще си плащат, за да се гаврят с пчеларите.
    Съгласен -с две ръце гласувам ,това отдавна трябваше да стане !!!!!!!!!!!!!!!!!Търговците поне да си плащат за гаврата ,,,.То не знам защо изобщо му стои темата тука ..да се ядосваме само..ТРЯБВА ДА ИМА КРИТЕРИИ за пчеларите в този форум и за търговците според мен.Редно е обявите на колегите да бъдат безплатни -а търговците -да си плащат..администрацията на форума знае и да прецени.Мен лично ме дразнят подобни обяви ,,,но спазвам добрия тон..засега :D

  5. #45
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Ако Таня ще плаща, тогава и всеки пуснал мейл от лакомия за лично договаряне, също да плаща....види ми се справедливо wink; :D

  6. #46
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Цитат Първоначално публикувано от аз
    Ако Таня ще плаща, тогава и всеки пуснал мейл от лакомия за лично договаряне, също да плаща....види ми се справедливо wink; :D
    ЗА мейл да -но ако например член на форума реши да продаде кошери и майки -пак ли трябва да е така колега ?Модераторите виждат всичко ..и могат да преценят..това все пак не е търговски форум и би следвало членовете да се ползват с преференции-така мисля.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Колега ,"аз", не ми размивай предложението, ако обичаш.Знам защо предлагам точно тези обяви да са платени.
    Предложението ми би засегнало само нелоялните търговци.Истинските си включват в сметката и такива разходи(реклама, маркетинг).Истински търговец не би си разрешил разходи, за да се гаври с потенциялен клиент, за да го загуби.С такова заплащане "недоразумения" като споменатото "tania_Ruse" ,ще останат, ако не с друго, то поне с по-малко пари.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #48
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Можеш ли да ми посочиш лоялен търговец, член на форума ?!?!?
    Не мога да ви разбера за кво зеите срещу Таня-русе....първо нападате, после обиждате и очаквате някой да ви благодари за "топлото посрещане" !!!
    ....и тва сичкото без да има публикувани цени....ами ако ги бяха публикували, щеше и да линчувате.....накратко, за мен темата беше груб показ на липсващо възпитание....и у двата лагера.....

    ....а личното ми мнение е, че търговци на едро от форум не пазаруват, просто не е това начина и механизма за набиране на клиенти и стока....накратко, смятам, че това е някой изгонен съфорумник и през прокси или съседна wi fi си прави каламбура с вас....пък вие налапахте куката на чадъра от раз :D

    ...аре чао засега....и успех при договарянето

  9. #49
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Цитат Първоначално публикувано от аз
    Можеш ли да ми посочиш лоялен търговец, член на форума ?!?!?
    Не мога да ви разбера за кво зеите срещу Таня-русе....първо нападате, после обиждате и очаквате някой да ви благодари за "топлото посрещане" !!!
    ....и тва сичкото без да има публикувани цени....ами ако ги бяха публикували, щеше и да линчувате.....накратко, за мен темата беше груб показ на липсващо възпитание....и у двата лагера.....

    ....а личното ми мнение е, че търговци на едро от форум не пазаруват, просто не е това начина и механизма за набиране на клиенти и стока....накратко, смятам, че това е някой изгонен съфорумник и през прокси или съседна wi fi си прави каламбура с вас....пък вие налапахте куката на чадъра от раз :D

    ...аре чао засега....и успех при договарянето
    И според мен ства дума за каламбура от изгонен от форума под прокси -но това не определя отношението спрямо колегите.

  10. #50
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    ....за мен си е купон...обичам сеирите

 

 
Страница 5 от 53 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •