Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 48 от 53 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 471 до 480 от общо 529
  1. #471
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    236
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    Да бе,ясно е че размера винаги има значение ама нали сме си у Б0лгария то и размерите са ни с едно 5х назад.
    Иначе ако немате място,пуснете някаква инициатива да дариме дикс0ве или събереме пари за тях,все нещо ще се случи.

    Иначе благодаря за линка,но от 15 години не ползвам прозорците ...

  2. #472
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от FreeBSD Виж публикацията
    Да бе,ясно е че размера винаги има значение ама нали сме си у Б0лгария то и размерите са ни с едно 5х назад.
    Иначе ако немате място,пуснете някаква инициатива да дариме дикс0ве или събереме пари за тях,все нещо ще се случи.

    Иначе благодаря за линка,но от 15 години не ползвам прозорците ...
    Това е положението. Преди беше възможно, но се качваха едни огромни снимки и ставаше някаква боза. Затова има ограничения.

  3. #473
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    236
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    Па предай по нагоре,може някой от заетите да измисли нещо
    В интерес на истината "мястото" вече е без пари,то и мозъка като сравниш цена/големина де.

  4. #474
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от FreeBSD Виж публикацията
    Па предай по нагоре,може някой от заетите да измисли нещо
    В интерес на истината "мястото" вече е без пари,то и мозъка като сравниш цена/големина де.
    Точно този, отгоре го направи това ограничение.

  5. #475
    Заслужил Автор
    Регистриран
    27.06.2018
    Мнения
    236
    Пчеларски район
    Тунджа-Марица
    Ясно,някай плъгин едитор за тея бюлетини няма ли може да се добави за по-възрастните Членове. Все пак имаме деца и жени,пък и по качественно документално ще можем да се изказваме из форума

  6. #476
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    ..... след него мненията обикновено ги поглеждам първите две-три думи, даже и по диагонал не ги чета вече, прехвърлям няколко страници и си излизам от Форума без да видя нищо интересно. ...
    Това го минах метър, но като гледам гората от зелени палци, не мога се удържа. Не виждал нищо интересно, ами Пич, напиши ти нещо интересно, че и ние да видим и прочетем. Преди пишеше за зайци и тях ли махна, като пчелите.

    пп.зуница, jdrumev, Djoro, Георги 1974, mivanov и 5 други ---- и за вас се отнася.

  7. #477
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    А-а , не си познал. Напълно съм в "новия" дух на пчеларските форуми.Най-активен съм във вицовете и картинките!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #478
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ...пп.зуница, jdrumev, Djoro, Георги 1974, mivanov и 5 други ---- и за вас се отнася.
    Изключително съм притеснен, няма да мигна нощеска. Засега списъка ми с игнорирани потребители съдържа само един потребител, но ми върши достатъчно добра работа.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #479
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Изключително съм притеснен, няма да мигна нощеска. Засега списъка ми с игнорирани потребители съдържа само един потребител, но ми върши достатъчно добра работа.

    А на мен https://youtu.be/VqQmup01yHY .Кой не ме харесва няма вкус макар,че тоя дето е писал поста го уважавам. https://youtu.be/hkSzmPnzF-o
    п.п.https://www.vbox7.com/play:e68514ba40
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #480
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това го минах метър, но като гледам гората от зелени палци, не мога се удържа. Не виждал нищо интересно, ами Пич, напиши ти нещо интересно, че и ние да видим и прочетем. Преди пишеше за зайци и тях ли махна, като пчелите.

    пп.зуница, jdrumev, Djoro, Георги 1974, mivanov и 5 други ---- и за вас се отнася.
    Еееееееееее Атанасов не се коси доколкото разбирам човека не отправя критика а изразява разочарование за едни отминали по добри дни на форума, което си е истина и по се дискутираха теми от ,,житие и битие на пчелите" сега има друга насоченост на темите: био, закони,програми и т.н., който също си имат своя чар но може би не са така интересни за по голям кръг почитатели.

 

 
Страница 48 от 53 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •