Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 53 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 529
  1. #31
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от hari
    Благодаря за поправката колега значи е "мошеник"
    По повод горното изказване на потребителя hari, му се отправя забележка за неетично и неколегиално поведение.При следващ подобен случай, ще има и по-сериозно наказание.

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Много бавно ми се зареждат страниците. Само при мен ли е така?

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    И при мен е така
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #34
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    И при мен от много време е така
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  5. #35
    При мен страниците са наред, но немога да отварям снимки/да ги правя по големи като кликна на тях/

  6. #36
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Искам да насоча вниманието на администрацията на форума, относно потребителя gillan.

    Нарушава правилата на форума - използва вулгарен език, отправя нападки и груби обиди към участниците на форума, пропагандира идеи с дискриминационен характер на етническа основа.

    Надявам се модераторите и админите на форума, да вземат отношение, за да не се стига до по-сериозни и неприятни ексцесии.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  7. #37
    Цитат Първоначално публикувано от kando
    Искам да насоча вниманието на администрацията на форума, относно потребителя gillan.

    Нарушава правилата на форума - използва вулгарен език, отправя нападки и груби обиди към участниците на форума, пропагандира идеи с дискриминационен характер на етническа основа.

    Надявам се модераторите и админите на форума, да вземат отношение, за да не се стига до по-сериозни и неприятни ексцесии.

    ти си лъжец и подлец.Пак питам и искам отговор, кой започна темата, кой започна с обидите, кой започна с дискриминацията?Кой кого обиди пръв, но явно освен че си лъжец, си и слепец щом не можеш да прочетеш това което ти пиша и това което е писано по темата.Аз съм на мнението че ти си провокатор, и агитатор на лицето Владимир Николчовески.Повече по темата може да видите и в страницата на Фейсбук.Там тези лица хептем се оляха отколкото тук.А за по сериозните ексцесии аз ти казах кой съм, кажи и ти кой си.Не е ле да застанеш зад името си.

  8. #38
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Владимир Николчовески даже и не го знам кой е - че съм провокатор това е ясно на всички във форума, явно само на теб не. А кой нарушава добрия тон - това в темата се вижда, както и в тази.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  9. #39
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Цитат Първоначално публикувано от kando
    Искам да насоча вниманието на администрацията на форума, относно потребителя gillan.

    Нарушава правилата на форума - използва вулгарен език, отправя нападки и груби обиди към участниците на форума, пропагандира идеи с дискриминационен характер на етническа основа.

    Надявам се модераторите и админите на форума, да вземат отношение, за да не се стига до по-сериозни и неприятни ексцесии.
    това е простотия наша -хич не ме интересува кой какво пише-ВАЖНОТО Е ФОРУМА ДА Е ИНТЕРЕСЕН!!!на подобни топки не би трябвало да се обръща внимание-форума е пчеларски -ами хайде всеки да се представи като такъв и да помага (макар че аз лично не искам да помагам на никого0..

  10. #40
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    На потребител gillan правя забележка за неспазване на т.9 от правилата на протребителите.Темата в която се води спора е свободна,но това не дава правото на никой да използва обиди от какъвто и да е характер.При повторно нарушение ще последва бан за 48 часа.
    АДМИНИСТРАТОР

 

 
Страница 4 от 53 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •