Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 70
  1. #51
    Наблюдател
    Регистриран
    02.01.2015
    Мнения
    21
    Пчеларски район
    Община Димитровград
    Цитат Първоначално публикувано от sandan Виж публикацията
    Поръчах 300л съд с двойна риза и много ми хареса изработката. Много добро отношение получих и при покупката.
    Аз също купих такъв съд и потвърждавам написаното ... Качество и коректност !

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Светльо Гендов е много точен и отзивчив, изработените от него съдове са отлични, а цената в сравнение с други предложения е доста добра!

  3. #53
    Здравейте!
    Обръщам се към всички закупили съд с водна риза от мен с едно предложение!
    Ако желаете може да направите видео клип на съда с водна риза по-време на неговата работа в смисъл при разбъркване на мед или друго и да го пуснете тук в темата.
    Ще има и награда за победителя 75л матуратор-съд за пчелен мед с неръждаема стойка и кран пластмасов или 75л съд за вино с неръждаема стойка и кран, каквото си избере победителя и безплатна доставка до офис на Еконт.
    Мисля, че ще е най-коректно победителят да се определи от потребителите на форума с цъкване Харесвам. Клипът получил най-много харесвания до 31 май 2016г. ще вземе и наградата.
    Надявам се да се включите.
    Поздрави!

  4. #54
    Актуални цени за 2016г
    DSCN3140 (7).JPGDSCN3140 (2).JPG

  5. #55

  6. #56

  7. #57
    https://youtu.be/0C4c-4FATWw

    Съд с водна риза с обем 380 кг.
    - с ел.мотор с регулиране на оборотите или с ел.мотор с постоянни обороти (ниско-оборотен)
    - бъркалката е хваната за дъното (дъното е конично за пълно изпразване на съда)
    - нагревател 2,5 кВт неръждаем 316L
    - кран неръждаем 1 1/2"
    - стойка неръждаема

    Предназначение на съда в хранително - вкусовата промишленост. Предназначение на съда: хомогенизатор и декристализатор на пчелен мед. За инвертиран сироп, шоколад, маргарин и т.н.
    Цена с ел.мотор с регулиране на оборотите 3100 лв.
    Цена с ел.мотор ( ниско-оборотен)с постоянни обороти 2800 лв.

  8. #58

  9. #59

  10. #60
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Така и забравих да похваля Светльо за матураторите. Взех си 2 казанчета и съм много доволен.
    Само ще препоръчам на колегите да си купуват и скобата за стягане на капака, че на по-малките матуратори остава минимално разстояние и мравките го преодоляват. На 500 литровият този проблем го няма.
    Медец

 

 
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •