Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
По нашия край (СЗ) напоследък обикаля един, Генчо от Разград, за кой работи не знам, но много бие в кантара -първо мен се опита да ме прекара, днеска говорих с още няколко колеги дето са работили с него, същата работа. Той и хората му се движат с едни големи бусове Ивеко с Разградски номера (РР). Внимавайте с тях колеги !!!!
Работата започна да се изяснява. Днес получих писмо от ВИГИ МЕД ООД с. Бранище и в него договор за покупко - продажба на пчелен мед за някаква баснословна сума, подписан и подпечатан само от купувача, от страна на продавача само моето име и ЕГН, подпис липсва. С тия изобщо не съм работил, обадих се на телефона за връзка (явно на шефа на ВИГИ МЕД) и той ме посъветва да се свържа с хората на които съм продал меда си. Добре че им пазя телефоните на тия бандити, свързах се с тях и им вдигнах луд скандал, те взеха да мрънкат че такъв бил реда и т.н. След като ги заплаших че ще подам жалба в прокуратурата да видя кой сключвал договора с ВИГИ МЕД от мое име, ме помолиха да проверя колко ми е данъка и да им се обадя щели да ми пратят парите само да не се раздухва случая..... Аман от мошеници......