Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 45
  1. #11
    Вигимед ООД с.Бранище- от Гейове на горе са тия.
    Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш.
    Алберт Айнщайн.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    По нашия край (СЗ) напоследък обикаля един, Генчо от Разград, за кой работи не знам, но много бие в кантара -първо мен се опита да ме прекара, днеска говорих с още няколко колеги дето са работили с него, същата работа. Той и хората му се движат с едни големи бусове Ивеко с Разградски номера (РР). Внимавайте с тях колеги !!!!

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Тези са голяма мъгла. С един се уговаряш после ти звъни друг,а меда го взема трети, който ако има проблем се свързва пак с първия. Дадох им малко мед, но не ме цакаха, защото теглихме на моята електронна везна. Продават и тенекии. Звъняха ми да ми предлагат и основи за восък. В пчеларските вестници имат по няколко обяви във всеки брой.

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    Колеги какво мислите за Вето мед дали са коректни и как са с кантара ,също така и с "Апимел"-при всяко обаждане ти казват ,че ще ти купят меда до 10 дена а ги чакам от 4 месеца.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Попаднал си най-големите хубавци. Едно от наименованията на по горе описаните хубавци е Вето мед. За Апимел просто нямам думи. Това е възможно най-лошия избор на изкупвач. Много хора ме предупреждаваха да не се занимавам въобще с тях ама аз съм корава глава и съм се убедил лично, че за нищо не стават уникални мошеници от където и да ги погледнеш. БЯГАЙ.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    какво имаш предвид за Вето мед КОЛЕГА не ги познавам,кажете кои са коректните фирми ,благодаря Ви предварително.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Апимел ми вземаха пробите в началото на септември,а във вторник (10.12) ми се обадиха че ще дойдат за меда ......

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ами колега прочети пост 12 на Цеко, 5 поста по-горе и пост 13 мой, веднага след него и става дума за Ветомед или както там се казват, защото те се представят с няколко различни имена на фирми, но са едни и същи хора.
    Цеко ама и ти си се изгърмял от едните та при Апимела. Те ти се обадиха ама кога ще дойдат не се знае. Ако не са ти казали, че имаш антибиотици, ГМО и т.н. в меда си супер. До новия сезон все ще го извозят.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Ами колега прочети пост 12 на Цеко, 5 поста по-горе и пост 13 мой, веднага след него и става дума за Ветомед или както там се казват, защото те се представят с няколко различни имена на фирми, но са едни и същи хора.
    Цеко ама и ти си се изгърмял от едните та при Апимела. Те ти се обадиха ама кога ще дойдат не се знае. Ако не са ти казали, че имаш антибиотици, ГМО и т.н. в меда си супер. До новия сезон все ще го извозят.
    Това Вето, Вито и т.н. мед, тия шмекери от Разград ли са? Иначе с Апимел от миналата година се бях зарекъл да не работя, пак по същите причини, но представителя им за нашия край е мой човек и уж всичко е точно тая година, но явно не е, а и няма и да бъде

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    Благодаря колеги за информацията ,много е трудно да се намери коректни търговци

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •