Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 161 от 168 ПърваПърва ... 61111151159160161162163 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,601 до 1,610 от общо 1676
  1. #1601
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Салата от домашни домати си е вкусно нещо

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	1.jpg
Прегледи:      46
Размер:	145.8 KB
ID:	12257

  2. #1602
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Салата от домашни домати си е вкусно нещо

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	1.jpg
Прегледи:      46
Размер:	145.8 KB
ID:	12257
    Ехаа, ако има и малко нарязана на дребно и пиперосана сланинка, покрай салатата и боба, класиката ще е пълна.

  3. #1603
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    676
    Няма смисъл от сланината сега лятото. Този вариант и на мен ми е любимия за този сезон . А за доматите няма какво да се говори. Тук един приятел беше купил от "хубавите" розови за 5 лева. .... А дори не се доближават до тези нашите в градината. Тези домашните в момента вече стават толкова сладки и вкусни, че аз на пазар не съм виждал такива. Има дребни производители, които ги продават пак така домашни и стават, обаче е рядкост да нацелиш. Количествата не са толкова големи.

    Обаче нашите чушлета са смърт, тука се отказахме да ги ядем... Рядко се намира някое нормално люто ..

  4. #1604
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Няма смисъл от сланината сега лятото. Този вариант и на мен ми е любимия за този сезон . А за доматите няма какво да се говори. Тук един приятел беше купил от "хубавите" розови за 5 лева. .... А дори не се доближават до тези нашите в градината. Тези домашните в момента вече стават толкова сладки и вкусни, че аз на пазар не съм виждал такива. Има дребни производители, които ги продават пак така домашни и стават, обаче е рядкост да нацелиш. Количествата не са толкова големи.

    Обаче нашите чушлета са смърт, тука се отказахме да ги ядем... Рядко се намира някое нормално люто ..
    Не правя реклама но с шварцвалдска шунка върви

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	1.jpg
Прегледи:      39
Размер:	121.0 KB
ID:	12258

  5. #1605
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Не правя реклама но с шварцвалдска шунка върви

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	1.jpg
Прегледи:      39
Размер:	121.0 KB
ID:	12258
    Може и с някоя петълка, закътана във фризера за лятото или пастърмица. Перо недоумяваше, че правя "количества" сухо мезе. Ей за това го правя, за да се застъпва, а не да купувам боклуците на фабриките.
    Дечурлигата и те големи хищници - като отворят фризера, се чувстват като мишки в хамбар. Да са ми живи и здрави, докато мога, ще правя мезелъци.

  6. #1606
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Може и с някоя петълка, закътана във фризера за лятото или пастърмица. Перо недоумяваше, че правя "количества" сухо мезе. Ей за това го правя, за да се застъпва, а не да купувам боклуците на фабриките.
    Дечурлигата и те големи хищници - като отворят фризера, се чувстват като мишки в хамбар. Да са ми живи и здрави, докато мога, ще правя мезелъци.
    Те на Перката децата са малки,иначе и той е за количеството,качествено мезенце..

  7. #1607
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Може и да е в погрешната тема, ама да се похваля - станах зарзаватчия. Може би повечето знаете, но за справка на незнаещите - последните 7-8 години бях гост на тъщата на бат Тянко. Та, покрай нея, се зароди в мен мерака по доматите. Знам, че Гошето може да има забележки, но да се похваля.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри IMG-9e65fd2206e8ecf13a9769038e7e4cdc-V.jpg‎  

  8. #1608
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Може и да е в погрешната тема, ама да се похваля - станах зарзаватчия. Може би повечето знаете, но за справка на незнаещите - последните 7-8 години бях гост на тъщата на бат Тянко. Та, покрай нея, се зароди в мен мерака по доматите. Знам, че Гошето може да има забележки, но да се похваля.
    Нямам забележки ако не бъркам това е биволско сърце (те са много модели) де не ражда кой знае колко но едри и най важното много вкусни плодове

  9. #1609
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Нямам забележки ако не бъркам това е биволско сърце (те са много модели) де не ражда кой знае колко но едри и най важното много вкусни плодове
    Не знам какъв е сорта. Тъщата на бат Тянко навремето го е завъдила. Донесли и го от сръбско, а аз взех от нея семе. Наистина е много вкусно , от реколтата съм доволен - има за салата.

  10. #1610
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Бре,аз имам забележка,амааааа

 

 
Страница 161 от 168 ПърваПърва ... 61111151159160161162163 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •