Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 124 от 168 ПърваПърва ... 2474114122123124125126134 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,231 до 1,240 от общо 1676
  1. #1231
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Тая манджа със скумрията иска добавка много лук и отгоре се поръсва с пресен или замразен девисил. Пие бяло винце или розе!
    Въпрос на вкус.... Малллллеееей, развали ми кефа..........само като помириша девЕсил и ми се повдига.

  2. #1232
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Въпрос на вкус.... Малллллеееей, развали ми кефа..........само като помириша девЕсил и ми се повдига.
    Вкуса на човек се мени с годините! Спомням си, че като дете аз също мразех лющяна и хряна. Сега ми е трудно да си представя риба без него, както и сърми с кисело зеле или студена домашна пача без настърган хрян.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #1233
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Вкуса на човек се мени с годините! .
    За едно нещо да си прав. И аз едно време харесвах кльощави мадами. Но сега ми се нравят с повечко мръвка. Встрани от това отклонение въпросните подправки не са за всеки. А хряна дори се използва като вароатозно средство. Специално за него мога да препоръчам палачинки намазани със сос от хрян и студено пушена дива сьомга. Върви не, ами направо тича с узо, ракия,вино,бира и каквото още се сетите.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #1234
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    За едно нещо да си прав. И аз едно време харесвах кльощави мадами. Но сега ми се нравят с повечко мръвка. Встрани от това отклонение въпросните подправки не са за всеки. А хряна дори се използва като вароатозно средство. Специално за него мога да препоръчам палачинки намазани със сос от хрян и студено пушена дива сьомга. Върви не, ами направо тича с узо, ракия,вино,бира и каквото още се сетите.
    ...."а хряна "... И задължително присъства в бидона с киселото зеле.

  5. #1235
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    За едно нещо да си прав. И аз едно време харесвах кльощави мадами. Но сега ми се нравят с повечко мръвка. Встрани от това отклонение въпросните подправки не са за всеки. А хряна дори се използва като вароатозно средство. Специално за него мога да препоръчам палачинки намазани със сос от хрян и студено пушена дива сьомга. Върви не, ами направо тича с узо, ракия,вино,бира и каквото още се сетите.
    На старите кучета не им отива да глозгат кокали! А това с палачинките и пушената сьомга си е направо за ценители! Ще го опитам! Но за палачинките ще потърся типово брашно.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #1236
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    "хайвер пане".Това щях да напиша преди 20мин.
    Това ме подведе да напиша горното..
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 20210312_180216.jpg‎  

  7. #1237
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Охххааа, това е голям кеф. От доста време не съм попадал на такъв хайвер. Спомням си баща ми, беше купил една голяма риба. Извадихме от нея над килограм хайвер, почти преди хвърляне. Никой не го яде. Само аз. Отядох си.
    Сега като гледам това в чинийката и благородно ти завиждам.

  8. #1238
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Всъщност,това е див шаран и вкуса му(пържен) няма нищо общо с угоените.Отдавна не бях хапвал истинска риба..

  9. #1239
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMG_20210320_141206.jpg
Прегледи:      59
Размер:	197.0 KB
ID:	10699


    Хайде да сготвим пак нещо по завъртяно. Ще има и въпрос - какво е туй добиче? Прясната салатка и тя е с туй-онуй, но хайде да не става сложно.


    П.П. И това докато вие "ручкате"/ по Друмев/ в кошерите.

  10. #1240
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMG_20210320_141206.jpg
Прегледи:      59
Размер:	197.0 KB
ID:	10699


    Хайде да сготвим пак нещо по завъртяно. Ще има и въпрос - какво е туй добиче? Прясната салатка и тя е с туй-онуй, но хайде да не става сложно.


    П.П. И това докато вие "ручкате"/ по Друмев/ в кошерите.
    Кенгуру???
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 124 от 168 ПърваПърва ... 2474114122123124125126134 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •