Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 129 от 168 ПърваПърва ... 2979119127128129130131139 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,281 до 1,290 от общо 1676
  1. #1281
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    Аз ям търтеи винаги когато отворя кошер.Ям си ги живи и натурални,само изплювам крилцата защото много се одъвкват.Все едно ядеш семки и плюеш люспите.За търтеевото пило да не говорим,че ми е любимия деликатес.
    Ей, дядка. Ти след такъв деликатес от търтиево пило сигур' съдираш на бабето такето бре? Голям халосник ще излезеш май?

  2. #1282
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ей, дядка. Ти след такъв деликатес от търтиево пило сигур' съдираш на бабето такето бре? Голям халосник ще излезеш май?
    Присмял се хърбел на щърбел!

    Мале-мале-мале-мале... Ми какво да кажат онези дето ядят директно прашец, храната на търтеите. Да се подмладяват ли, или какво? Аз от няколко години ям прашец почти редовно. Е-е-е-е... не съм се подмладил. На вид вече отговарям на годините си, докато до преди пет години ми даваха поне десет години по-малко, но пък още мога да правя деца без проблеми! На моите години малко мъже могат да се похвалят с това. Обикновено ще почнат с хленчене за простата, невъзможността да пикаят, а за секс, леле-е-е... дума да не става, това си е вече Терра Инкогнита! Друмев само да не се пукне от яд!

  3. #1283
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Присмял се хърбел на щърбел!

    Мале-мале-мале-мале... Ми какво да кажат онези дето ядят директно прашец, храната на търтеите. Да се подмладяват ли, или какво? Аз от няколко години ям прашец почти редовно. Е-е-е-е... не съм се подмладил. На вид вече отговарям на годините си, докато до преди пет години ми даваха поне десет години по-малко, но пък още мога да правя деца без проблеми! На моите години малко мъже могат да се похвалят с това. Обикновено ще почнат с хленчене за простата, невъзможността да пикаят, а за секс, леле-е-е... дума да не става, това си е вече Терра Инкогнита! Друмев само да не се пукне от яд!
    Прашеца повишава нивото на тестостерон в организма. Има мнения, че е един от най-добрите естествени афродизиаци.

  4. #1284
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Прашеца повишава нивото на тестостерон в организма. Има мнения, че е един от най-добрите естествени афродизиаци.
    Да,ама малко грешиш. От петнайсет години имам леко,но чувствително, обезкосмяване по тялото. Като ям, прашец по твоята логика, трябва да ми се върне окосмяването. Ама не става. Виж, като афродизиак действа много добре! Не съм на петнайсет години, но не съм и на 75-80, но мога да се похваля, че още трябва да пазя жената от забременяване, че и тя още може да има деца. Господ да ни пази таквиз можещи още дълги години!

    Ми я си представете, ако добивам и консумирам пчелно мляко? Тогава просто не си представям, какво ще е!

  5. #1285
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    ... Ми я си представете, ако добивам и консумирам пчелно мляко? Тогава просто не си представям, какво ще е!
    Ти питал ли си се защо на някои колеги не им се роят пчелите? Ами изяждат маточниците!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1286
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Да,ама малко грешиш. От петнайсет години имам леко,но чувствително, обезкосмяване по тялото. Като ям, прашец по твоята логика, трябва да ми се върне окосмяването. Ама не става. Виж, като афродизиак действа много добре! Не съм на петнайсет години, но не съм и на 75-80, но мога да се похваля, че още трябва да пазя жената от забременяване, че и тя още може да има деца. Господ да ни пази таквиз можещи още дълги години!

    Ми я си представете, ако добивам и консумирам пчелно мляко? Тогава просто не си представям, какво ще е!
    Е, аз не съм специалист, но обезкосмяването може да няма общо с нивото на тестостерон. Знам само, че не се препоръчва употребата му(на прашеца) при малки деца(момчета), именно по тази причина- може да допринесе за преждевременно развитие на половата система.
    Този пост е редактиран от Кразз; 11.06.2021 в 14:22. Причина: Синтактична грешка

  7. #1287
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    ... Знам само, че не се препоръчва употребата му(на прашеца) при малки деца(момчета), именно по тази причина- може да допринесе за преждевременно развитие на половата система.
    Това къде си го чел? Може ли източника?
    Благодаря!

  8. #1288
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ей, дядка. Ти след такъв деликатес от търтиево пило сигур' съдираш на бабето такето бре? Голям халосник ще излезеш май?
    От два метра пробивам зелево листо.

  9. #1289
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    От два метра пробивам зелево листо.
    Това си го казвал преди. Кажи нещо по пикантно.

  10. #1290
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Това къде си го чел? Може ли източника?
    Благодаря!
    "За пчелите с агроном Жечо Мурзов 1-ва част". Съжалявам...... не мога да го кача, че съм малко индианец в тази област.

 

 
Страница 129 от 168 ПърваПърва ... 2979119127128129130131139 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •