Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 32 от 168 ПърваПърва ... 2230313233344282132 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 311 до 320 от общо 1676
  1. #311
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Чист популизъм- това твоето не е тъща! Това е звяр!
    Уважаваме се ние с нея.Пък ти внимавай с характеристиките,че Карагеоргиево е на един хвърлей разстояние от Айтос,ако ма разбираш за какво намеквам.Да не търсиш отводки пролетес,поради странни природни явления.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  2. #312
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Дамянов,смятам,че спама беше в минимално количество,а ако е имало някакъв,то той беше изключително качествен.Наздраве.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #313
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    После жена нямал. Ами как да я търси, като по цяла нощ ни трие простотиите! Давай на мен метлата! Аз ще изчистя, изгладя и сготвя. Като се върнете с момата- направо от вратата за ногата!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #314
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    После жена нямал. Ами как да я търси, като по цяла нощ ни трие простотиите! Давай на мен метлата! Аз ще изчистя, изгладя и сготвя. Като се върнете с момата- направо от вратата за ногата!
    Форумът не ми пречи. Аз и от леглото мога да пиша Ще се червя някой ден за думите си ама...
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  5. #315
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Форумът не ми пречи. Аз и от леглото мога да пиша Ще се червя някой ден за думите си ама...
    Ти затова няма да се ожениш. Всичко друго правиш в леглото, но не и мацки да водиш в него. На харман трябва да го превърнеш.

  6. #316
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ти затова няма да се ожениш. Всичко друго правиш в леглото, но не и мацки да водиш в него. На харман трябва да го превърнеш.
    Е ти пък Аз мога по 2 неща да върша, не се притеснявай
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  7. #317
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Нали затова ти казах:

    20-30 годишна
    Пчеларка
    50-70кг
    Висше(С предимство са завършилите финанси, икономика, банково дело или пчеларство)
    Шофьорска книжка B категория
    Те затова ще те болят кокалите и шипорете.Тия 20-30 годишни возят ,като коли от соц лагера-демек друсат.Дручко си е да се метнеш на мерцедес-демек 35-50 годишно возят меко.Пък и вишето ще им е по-истинско...

  8. #318
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Една рецепта за обичана семейна закуска. Кус кус с леко запържен лук в масълце и зехтин. И малко червено пиперче. Сервира се със сиренце. Приятен апетит.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #319
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Уважаеми колеги и колежки, честит празник. Не че имам нужда от повод, но с такъв ми е по сладка ракията. На таз годишната и слагам оценка 5. Салатата е руска. Мезето е пилешки дроб- сотиран с масълце и малко пикантина. На малкия има празничен бонус- порция шоколад. На всички пожелавам повече усмивки и охолен живот. Ха сега наздраве!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #320
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Една рецепта за обичана семейна закуска. Кус кус с леко запържен лук в масълце и зехтин. И малко червено пиперче. Сервира се със сиренце. Приятен апетит.
    Тянка, пробвах го -трепач е, но бързо свърши виното.

 

 
Страница 32 от 168 ПърваПърва ... 2230313233344282132 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •