Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 31 от 168 ПърваПърва ... 2129303132334181131 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 301 до 310 от общо 1676
  1. #301
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Ти, Дамянов, къде барабар с мъжете и ти?Хвани жена,излъжи я,че е единствена за теб,женитба,правиш две бързи атаки с подобаващ край и чак тогаз ми се пъни с твоите розови кошери.Твоето може да е грешка,но моето е вече грешка в системата .
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  2. #302
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    И ти ли
    Розовите кошери вече са на мода

    Научно доказахме, че 1:1 жълто и червено...изобщо не е оранжево
    Донесете по една дамаджана по-отлежала ,че да ви забъркам всички тонове от оранжево до розово ,че така само обърквате половия живот на търтеите!

  3. #303
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    Ти, Дамянов, къде барабар с мъжете и ти?Хвани жена,излъжи я,че е единствена за теб,женитба,правиш две бързи атаки с подобаващ край и чак тогаз ми се пъни с твоите розови кошери.Твоето може да е грешка,но моето е вече грешка в системата .
    А...няма да се давам лесно. После ще има да правя сметки за памперси ли, за дървен материал ли, за лимонада ли...
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #304
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Лимонадата я забравяш отма.Глей си хвани кат мен,жена с баща дърводелец,че да си поне на някаква далавера от сичкото реване до живот.Мани локумите,ми тъщата е компютризирана и кат нищо(само заради мен) ще се е регистрирала у форума.Га прочете кви съм ги писал,сигурно ще почне да ми сипва от синия чай,дет замръзва на -60 градуса,тъй, по-малко,да не замръзна санким.

    ОФИЦИАЛНО : МНОГО ОБИЧАМ И УВАЖАВАМ ВСИЧКИ ЖЕНИ,ОСОБЕНО СКЪПАТА ТЪЩА...
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  5. #305
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Абе Дамянич точно тогава няма да се притесняваш за сметки. Госпожата ще ги прави!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #306
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Павка тя и моята коса е бяла. Ама твоята е по-бяла!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #307
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Не е от антифриза.Почна да побелява още от войниклъка.Така като разсъждавам сегиз тогиз,ми се струва,че побеля защото съм много умен...
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  8. #308
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Абе Дамянич точно тогава няма да се притесняваш за сметки. Госпожата ще ги прави!
    Нали затова ти казах:

    20-30 годишна
    Пчеларка
    50-70кг
    Висше(С предимство са завършилите финанси, икономика, банково дело или пчеларство)
    Шофьорска книжка B категория
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  9. #309
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Дамянов,с моята жена обирахме по 8 тона грозде в рамките на месец(само двамата).Любов голяма,дава крилааааа.Сега ако я закарам на лозето ще пита първо за надника...В твоя случай - га изкараш рекордно количество(квото там вадиш - восък ли е,мед ли е,восък с мед ли,не та знам) с приятелката,да знайш,че тя ще те погребва,га остареете.Аз моите жени много си ги обичам и не ги заменям дори и за един тон отпечатки.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  10. #310
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Чист популизъм- това твоето не е тъща! Това е звяр! Аз още съм на първата ракия и смятам да приключа с нея!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 31 от 168 ПърваПърва ... 2129303132334181131 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •