Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 30 от 168 ПърваПърва ... 2028293031324080130 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 1676
  1. #291
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Тяната знае той,ма е скромен.Ей го на, по цял ден все пипа нещо - натиска,дърпа,усуква,стиск ,търка,удря,гали.Коя жена няма да е щастлива с такъв мъж.Тесто да си при него,че да си отживееш.Хай наздраве,че ми се стопля ракията.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  2. #292
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Павка, на теб съм ти казал че си моя порода човек. Ама ти май зорлен си търсиш белята да се напием едно хубаво на семейни начала. Иначе си много прав. Но аз стигнах до извода, че любовта на жените минава през стомаха, а не обратното!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #293
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Бе тя любовта може да минава от къдет си иска.Важното е че нашите кокошчици са ВЕЧНО НЕДОВОЛНИ,за разлика от техните далечни братовчедки.Угода няма брат,пък ти се пъни с туй тесто заради любимата.

    П.С. Само за протокола - аз,туй,жените,много ги уважавам.Да не ма разберат погрешно де,че пак мърморене...
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  4. #294
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    И сега да кажа за жените. Прекия ми началник отиде та донесе едно кисело зеленце от бидона. Нарязохме го и му сложихме отгоре червено пиперче и зехтинец. Нарязохме останалите от обяд пържоли за мезе. Сега съм готов да приказваме за хубавите неща в живота. Относно нежните същества има два типа материални- те се познават, че са оправени по новите придобивки и подаръчета. И нематериални- тях ги познавам, че след близък контакт и обмяна на флуиди си свиркат, пеят и се усмихват! Всяко правило си има изключения. Има само едно изключение, от изключението. Лоша рана заздравява- лоша дума не се забравя. Хубавата дума от мен тази вечер е- да сме живи, да сме здрави и наздраве! Една ракия с едно ледче в нея- чак ми иде да запея!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #295
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    А,а,а има угода. Недей така сега! Мойта удари първата ракия- сега напира за втората. Аз още са лекувам и се жабуркам с първата. За тестото не си прав. Сиреч не ми е мъка- кеф ми е. Като виждам всяка сутрин няколкостотин човека да минават край дюкяна ми доволни и забравям грижи и умора!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #296
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Най-хубавото нещо за един камък е да разбере къде му е мястото.Другото,в повечето случаи си идва от само себе си.Относно угодата - три ги имам на главата,не ми разправяй приказки от хиляда и една нощ.Едната партида кошери ги боядисах розови - смятай колко е зле положението.

    П.С.Кошерите трябваше да са оранжеви...
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  7. #297
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Напълно те разбирам , да сте живи и здрави! Виж прави нещо третото да е пчелар!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #298
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    Най-хубавото нещо за един камък е да разбере къде му е мястото.Другото,в повечето случаи си идва от само себе си.Относно угодата - три ги имам на главата,не ми разправяй приказки от хиляда и една нощ.Едната партида кошери ги боядисах розови - смятай колко е зле положението.

    П.С.Кошерите трябваше да са оранжеви...
    И ти ли
    Розовите кошери вече са на мода

    Научно доказахме, че 1:1 жълто и червено...изобщо не е оранжево
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Повлече крак ти!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #300
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    Бе тя любовта може да минава от къдет си иска.Важното е че нашите кокошчици са ВЕЧНО НЕДОВОЛНИ,за разлика от техните далечни братовчедки.Угода няма брат,пък ти се пъни с туй тесто заради любимата.

    П.С. Само за протокола - аз,туй,жените,много ги уважавам.Да не ма разберат погрешно де,че пак мърморене...
    Пазете с Бат Тянко нежния пол ,че има и изтривалка за нощуване !

 

 
Страница 30 от 168 ПърваПърва ... 2028293031324080130 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •