Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54

    Илия Илиев - Добрич

    Здравейте колеги!
    Миналогодишната си продукция я предадох на Илия Илиев от Добрич. Мисля, че работи с Апимел - Раковски.
    Та впечатленията са ми от "Илийката". След предварителна уговорка:
    1. медът ми е в нови тенекии и исках нови за нов. той дойде със стари тенекии, някой от който надупкани и с ръждясали дъна и капаци
    2. при уговорена тарата 1.1, след като пристигна заяви, че е 1.2.... "от фирмата така казали".

    Не знам някой дали има подобни впечатления от него, но след този случай с него няма да работя.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    58
    колега не си първият който се е отказал от илия.от апимел виги и немската на дилян бягай .трите фирме са комбина и умело се справят с маниполациите за антибиотици . единият те набеждава а другият те търси да ти помогне и ти купи проблемния мед.играчи от класа .не ми се ще да кажа за добри прекупвачи на всеослошание защото ще си имат неприятности с тия трима прекупвачи.трябва да ги загърбим тия готовани

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    07.02.2015
    Мнения
    1
    Пчеларски район
    добрич
    този Илия Илиев му трябва едно дърво дебело в задника че да не може да го изкара и където отиде с ритници да си отива ,тяхната фирма е най измамната,вземат проби и казва че имаш антибиотици, казва да говориш със шефа дати вземе меда но за по малка цена.Колеги съветвам ви не давайте меда си на тая фирма Апимел.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •