Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 26 от общо 26
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Някой в БАБХ отново си измисля "врели не кипели". Подпиши с арендатора без нотариус и си подай заявление за временен обект. Ако откажат да ти приемат документите трябва да имаш свидетел и си им казваш че отиваш в съда. Ако ти ги приемат искаш аргументиран отказ ( ако смятат да отказват) с аргумента че отиваш с отказа в съда. Да седнат и да си прочетът правилниците и да спрът да се правят на богове. Може и просто да питаш къде точно пише че не може с арендатора да сключиш договор, и къде точно пише че трябва да е нот. заверен.

  2. #22
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Не може за един и същ имот да се правят 2 нотариални договора, за един и същ период от време. Това няма да го направи никои нотариус по света. В арендните договори на арендаторите има клаузи, които им позволяват да преотстъпват, преарендуват и т.н. Само арендатора може да ползва клаузата за преотстъпване (наем) за временен обект.

  3. #23
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Аз бих потърсил общински имот за временно настаняване, с поне 2 паши. И няма да местя толкова пъти.

  4. #24
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  5. #25
    Добър ден Г-н н Матеев. Имали възможност да се свържа с Вас по тел. Благодаря за отделеното време

  6. #26
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Божидар Караиванов Виж публикацията
    Добър ден Г-н н Матеев. Имали възможност да се свържа с Вас по тел. Благодаря за отделеното време
    Тъй като може да чакаш много ще отговоря аз на поста.
    Телефона му го има във форума. Ако ли не, аз го имам. Давай.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •