По повод влиянието върху клиентите от подобни писания - продавам си меда само и единствено на буркан. Най-важното в тази продажба е личното доверие. Не продавам на непознати, евентуално някой след мен ако доразпродава. И като ме познават, знаят, че няма шанс да ги "изпързалям" с кофти стока, освен неволно, ама и аз си отварям очите и внимавам да не се изложа. Няма вероятност прочелите горния ми пост да се разколебаят, дори напротив - още повече ще искат само от мен да купуват. Предполагам и при вас положението е същото, така че споко. Такъв вид бизнес на база доверие е дребна история, никога не може да бъде мащабиран и да стане едър. Дори да отворите магазин за пчелни продукти - пак ще купуват само клиенти, които ви вярват.
Вчера комшията носи кило акациев мед от пазара - на 6 лв го взел и доволен. На следващия пазар го накарах да спре при един пчелар и да поразпита откъде идва този "мед". Оказа се, че го разнасят с някакъв бус по 2,50 буркана, на стекове в стреч фолио. Ако купиш повече, може да се спазариш на 2 лв. Така че не мислете клиентите на дребно за "лапнишарани", като се опарят, после внимават от кого купуват.