Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Колеги,от къдее мога да се сдобия със семе от детелина?Трябва ми за около 50-60кв.м

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Аз си купих от Бриколаж преди три месеца. Но почти не беше останало количество. Разфасовка от 200 гр, мисля че цената беше 2.50 лв. Всъщност, не съм сигурна за цената. Пише, че е за 8 квадратни метра.

  3. #13
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Преди една седмица си купих от Кауфланд 200г. за 5лв.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    16.03.2011
    Мнения
    26
    Да споделя и моя опит с бялата детелина.
    В общи линии съм разочарован и не си струва труда.
    Развалих старо лозе около 150 квадрата и реших да го правя на овощна градина + няколко кошера, есента обърнах мястото с правата лопата, пролетта фрезовах и засях бяла детелина.
    Поникна редовно, нагъсто и в срок, но с нея поникна и млечок, кощрава, бъзе и още камара подобна гад.
    Косих през две седмици с надеждата да се изчисти но не би.
    Тая есен и се ядосах, обилно я "полях" с "Глифоган" и "играх" правата лопата.
    На пролет ще насея фацелия на три лехи по 50 кв. с интервал във времето(с цел различен период на цъфтеж).
    Там където сях пролетта фацелия все още няма никаква трева - само новопоникнала фацелия.

  5. #15
    При мен е ливада само и има доста детелина така че тревата измествала детелината ми е малко хикс, след като тази детелина никой не я е сял и я има до 50 % от треваляците не е много лесна за изместване ,поне при мен е така .

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •