Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    01.02.2012
    Мнения
    40

    НЕКОРЕКТЕН УЧАСТНИК ВЪВ ФОРУМА

    Става въпрос за Мирослав Петров Петров, на 30 години, от Горна Оряховица, ул. „Сидер Войвода“, изписва се във форума, като „М. Петров“.
    В края на януари тази година поръчах при него изработването на дървени плоскости, които да използвам за направата на пчелен павилион, т.е. плоскости за кошери. Имахме изрична уговорка плоскостите да бъдат изработени от нормален, сух, дървен материал. В края на март получих от М. Петров това нещо:


    На снимките не се вижда добре, но качесвото е много лошо и не отговаря на уговореното предварително; материалът е мокър, част от плоскостите са криви. Обясних на Мирослав Петров Петров, че искам да направя рекламация на поръчката. Започнаха едни оправдания и отказ да се коригира поръчката по какъвто и да е начин. Предложих на М. Петров да измисли вариант за корекция и да ми пише на лични съобщения във форума. Беше ми обяснено, че няма да получа отговор, защото съм го записвал /?!/ и оттам нататък всякакви контакти бяха прекъснати. Междувременно бях направил и втора поръчка при Мирослав Петров Петров под мотото „Щом е пчелар, значи е добър човек“, за която бях изпратил пощенски запис от 100 лв, като капаро. На моето искане сумата по капарото да ми бъде върната ми беше обяснено, че това са пари, които съм изпратил на приятел, с което М. Петров окончателно се доказа, като некоректен.
    Пиша тази тема с цел да предпазя други участници във форума от подобни контакти. Ако има и други потърпевши, моля да не се спотайват, за да не повтаряме грешки...

    П.С. Изразът "некоректен участник" е най- мекия, който бих могъл да използвам, но за сега ще остане той.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри DSC_6207aa_027.jpg‎   DSC_6211aa_031.jpg‎   DSC_6198aa_018.jpg‎   DSC_6190aa_010.jpg‎  
    Този пост е редактиран от Kavezu; 10.04.2014 в 17:26.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Да се изрита от форума като мр.... коте.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    01.02.2012
    Мнения
    40
    Да казвам ли, че платих допълнително на М. Петров над цената, която ми беше казал за плоскостите с идеята да се изпълнят качествено

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    07.04.2014
    Мнения
    32
    Пчеларски район
    попово
    Да този трябва да бъде прогонен от всякаде. Kavezu ако те интересува идея да си направиш сам подлепените плоскости , със сух материал сам самичак. Мога да ти дам някои идеи , квадрата ще ти излезне около 18 - 20 лв. Няма да стават за продан , но качеството ще е на светлинни години от това което си получил в случая. Информативно да си знаете , сух чамов материал струва 480 лв. за кубик - поне при нас е толкова . Добави труд - разлистване , лепене , оразмеряване и щрайхмус както и лепило е и печалба някаква. От кубик материал колко квадрата ще излязат е малко относително , но дори и на 3 см. дебелина да го вземете , щрайхмуса ще ви изяде 5 мм. Смятайте колко излиза и да знаете всичко под това е или измама или крадени материали.

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Не знам колко парите и вземал но за това което си получил най добре върви на място и се разберете като мъже
    Милен Михов

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •