Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 48 от 64 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 471 до 480 от общо 634
  1. #471
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    До тук написаното е факт!
    Остава с цитати от мои постове и факти, които са ти известни и могат да бъдат потвърдени да докажеш и подчертаното в курсив, за да видят и колегите ти кое е вярно и кое е чисто твое субективно възприятие.

    Колкото до текста в червено аз вече го обясних - не мога да допускам някой друг да ме гони без обективна причина, базирана на правилата на форума. Просто на този някой му беше отнета тази възможност. И за всеки тук не е проблем да го прави, когато той реши.
    Като чета тук на някой му било отнето туй-онуй. Да взема да пробвам, А? Пак на знаменит празник ще изхвърчиш.

  2. #472
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Като чета тук на някой му било отнето туй-онуй. Да взема да пробвам, А? Пак на знаменит празник ще изхвърчиш.
    Ако имаш нужното основание - направи го!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #473
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако имаш нужното основание - направи го!
    Отбелязвам само, че гледам чоплиш на котето г..а.

  4. #474
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Отбелязвам само, че гледам чоплиш на котето г..а.
    Искам да изясним нещата. Би трябвало според мен това да е за доброто на форума. Ако държиш да не се прилага двоен стандарт, върни се в темите, преброй обидите към мен и тези към него и решавай по съвет.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #475
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Искам да изясним нещата. Би трябвало според мен това да е за доброто на форума. Ако държиш да не се прилага двоен стандарт, върни се в темите, преброй обидите към мен и тези към него и решавай по съвет.
    По ”съвет” не мога да решавам. Няма нужда да се връщам, че форума май го знам наизуст. Съгласен съм с теб, но много добре знаеш защо си в това положение. Иначе всичко може да се оправи много лесно. Вервай ми.
    Друго което искам да кажа е - държиш на правилата на форума. Добре. Но това е пчеларски форум и всички сме що годе такива, а ти не си. Можем да те изхвърлим по всяко време именно по тази точка без значение спазваме или не спазваме правилата. Ти не си от нас. Ти би ли позволил някой външен да ти се мотае във фирмата, а и на туй отгоре да ти дава акъли, че и да те обижда. Аз такъв ще го пребия с лопатата на момента. Та, допуснали сме те, а ти ни сереш на главите, че Матеев ти е приятел. Това би трябвало да ти е и спирачка, а не да ти дава крила и да вилнееш. Обиждали те? В природата е тъй - чуждото говедо стадото го мачка, мачка докато го изядат вълците, а не да става Алфа.
    Оправяй се. Аз лично няма да си мръдна пръста, пак знаеш защо. Единственото което мога да направя е да чакам да обидиш някой и да те БАНна/изхвърля/.

  6. #476
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    По ”съвет” не мога да решавам. Няма нужда да се връщам, че форума май го знам наизуст. Съгласен съм с теб, но много добре знаеш защо си в това положение. Иначе всичко може да се оправи много лесно. Вервай ми.
    Друго което искам да кажа е - държиш на правилата на форума. Добре. Но това е пчеларски форум и всички сме що годе такива, а ти не си. Можем да те изхвърлим по всяко време именно по тази точка без значение спазваме или не спазваме правилата. Ти не си от нас. Ти би ли позволил някой външен да ти се мотае във фирмата, а и на туй отгоре да ти дава акъли, че и да те обижда. Аз такъв ще го пребия с лопатата на момента. Та, допуснали сме те, а ти ни сереш на главите, че Матеев ти е приятел. Това би трябвало да ти е и спирачка, а не да ти дава крила и да вилнееш. Обиждали те? В природата е тъй - чуждото говедо стадото го мачка, мачка докато го изядат вълците, а не да става Алфа.
    Оправяй се. Аз лично няма да си мръдна пръста, пак знаеш защо. Единственото което мога да направя е да чакам да обидиш някой и да те БАНна/изхвърля/.
    Ако правилно те разбирам, във форума според теб имат прво да пишат само хора, отглеждащи пчели и аз съм в нарушение на това правило тук. Така ли е? Влизайки в този форум преди осем години аз не видях подобно дискриминационно условие. Убеден ли си, че собственика на форума изповядва подобно разбиране, имайки в предвид, че това е публична форма на комуникация, а не ЕООД?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #477
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако правилно те разбирам, във форума според теб имат прво да пишат само хора, отглеждащи пчели и аз съм в нарушение на това правило тук. Така ли е? Влизайки в този форум преди осем години аз не видях подобно дискриминационно условие. Убеден ли си, че собственика на форума изповядва подобно разбиране, имайки в предвид, че това е публична форма на комуникация, а не ЕООД?
    'Що се правиш на УЛАВ? Обяснявам ти ситуацията с примери и заобиколно, но ти все си знаеш твоето. Другите ти пречат - пречиш си сам. Омаза всичко около себе си, а сега искаш всички да ти се радват. Хайде в този форум аз съм ти виновен, че не вземам мерки, но пък защо да ги вземам? Ти ще ги плюеш, а аз ще ги възпирам? Да, възпирам ги някои, иначе досега да са те изяли с парцалите.
    В другия форум не съм аз мод и съм като всички. Но и там си на същото положение. Там няма на кой да се оплакваш, проби чрез Матеев в този и сега риеш та риеш. Какво искаш всъщност? Какво искат колегите? За тях съм сигурен, че не те долюбват и искат по - малко да им се месиш. Ти обаче не се съобразяваш и дори прекалено им се натрапваш. И те реагират, понякога и остро. Какво, да изгоня тях и да оставя теб? Няма как да стане.
    Докладваш пост, а изобщо не ти идва на ума, че той идва и при мен. Другите модове както и админа рядко се вястват и логично е аз първи да видя какво се получава. На кой докладваш? На мен. Кой пак трябва да ти решава въпроса? Аз. Що тогава се чекнеш/заяждаш с мен като аз ще трябва да ти решавам проблемите, които ти постоянно си навяваш? Хайде сега вземи да си траеш малко, че макар и обидите, глупостите които си ми наговорил и атмосферата която създаваш във форума, все още те търпя. Ха, сопри се де. Оффффффффф.


    П.П. Молба. Спрете да се занимавате с него, дано миряса.

  8. #478
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Темата не е за конфликтни въпроси, но не мога да разбера защо се дразните едни-други. Ето, за мен мненията на ТСК не са дразнител, понякога греши тотално, случва се и да е прав, какво толкова станало? Да, не е пчелар, но има познания в области, които може да са полезни в дадени случаи. Освен това е пенсионер и има бол време да рови из нета за интересни неща. Аз, на негово място щях да поствам само неутрални неща и нямаше да реагирам на конфликтни и злобни отговори /все едно ги няма/. Вие си знаете защо и какво правите, но отстрани погледнато е грозно. Освен членовете на форума има и много посетители, любопитни да научат по нещо от опита на старите кучета и да се поучат от несполуките на новобранци като мен. Те какво ще си помислят за участниците в този форум?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #479
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Благодаря за загрижеността за форумния ни облик. Дончев помоли за нещо. И в него има повече загриженост. Дано има и ефект.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #480
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли

 

 
Страница 48 от 64 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •