Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 64 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 634
  1. #111
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ха-ха ..... доста е дълъг и в него има и много хора-непчелари. Явно заразата се шири в цялата страна. Сигурен съм, че всеки един от вас също си има подобен списък, но го държи в главата си.
    Преди време една дама ми сподели определението си за етапите в развитието на истинския мъж.
    Първи: Женкар.
    Втори: Рибар.
    Трети: Пчелар.
    За всички тези етапи необходимо и неотменно качество е да се "послъгва" от благородни подбуди."Пчелар" като най-висш етап изисква и най-високи умения в областта. Постигнати естествено на базата на придобития опит от предните два етапа.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #112
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Това ме накефи, че пчеларите са следващ етап след рибарите, който са пословични със своите лъжи. Интересно къде в тази класация трябва да сложим политиците?

  3. #113
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Дамата говори за 'истинския мъж'!

  4. #114
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ти знаеш ли какво ще стане ако платя 1000лв. за лекция и чуя общи приказки.......или Котларски да ми се тепка (като лани на изложението в Плевен).........?
    "...Като се замислеше, се оказваше, че животът е едно разочарование и най-доброто, което може да предложи, никога не е толкова добро. Печената патица никога не бе толкова крехка, колкото я описваха, водата в плувния басейн винаги бе с една идея по-топла или по-студена отколкото трябва.

    Колко измамно бе намирането на истински доброто! За десет долара човек може да получи една достатъчно хубава говежда пържола. За сто долара, може да се намери наистина чудесно телешко филе, а за хиляда долара може да се снабдиш с кило телешко от Кобе, отраснало под внимателните грижи и масажи на благословени девици, заедно с готвач, който да ти го приготви. И то би било наистина много вкусно. Но не чак толкова, че да си заслужава хилядата долара. Колкото повече плащаш, толкова по-трудно се приближаваш до квинтесенцията на онова телешко, което вкусват ангелите, когато Господ дава годишен банкет за служителите си.... "

    Из "Желанията на Силвърсмит" (1977) от Робърт Шекли
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  5. #115
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    На такъв човек трябва да се ПЛАТИ и ПРЕ-ПЛАТИ за да изнесе лекция или да даде акъл. Не като господина с гръцките майки дето казва, че инфото не е безплатно и че ако не си купим майки ББ няма да вадим мед.
    Валентине, понеже си цитирал мой пост, ще кажа, че основната причина за резултатите на колегата са района и нищо друго.

  6. #116
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Ясни са ми причините за резултатите. Ама нали знаеш, че има хора дето и релса от влак могат да счупят...........

  7. #117
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Събота, 27 август 2016год. Агро ТВ, от 13:30часа.
    Вторник, 30 август 2016год. Агро ТВ от 20:00часа(повторение).

    www.agrotv.bg

  8. #118
    Потребител
    Регистриран
    05.04.2012
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Сливен
    Вчера, 30.08.2016 г. по телевизия АГРО ТВ, от 20 часа излъчиха двадесет минутен филм за пчеларската ферма на нашия администратор, господин Матеев. Видяното надмина всичките ми очаквания. Направо съм възхитен! То не бяха модерни постройки, фотоволтаици, пчелини, разположени на чудесни места в планината. Мащабът на всичко това потиска дребният пчелар, като мене. 22 пчелина с общо 2000 кошера, обслужвани доколкото разбрах и видях от десетина служители и работници.

  9. #119
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Дано скоро качат филма в сайта на телевизията, за да го видим всички.
    http://www.agrotv.bg/shows.html
    При пчелите има мед, защото има ред!

  10. #120
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Събота, 27 август 2016год. Агро ТВ, от 13:30часа.
    Вторник, 30 август 2016год. Агро ТВ от 20:00часа(повторение).

    www.agrotv.bg
    Цитат Първоначално публикувано от Кънев Виж публикацията
    Вчера, 30.08.2016 г. по телевизия АГРО ТВ, от 20 часа излъчиха двадесет минутен филм за пчеларската ферма на нашия администратор, господин Матеев. Видяното надмина всичките ми очаквания. Направо съм възхитен! То не бяха модерни постройки, фотоволтаици, пчелини, разположени на чудесни места в планината. Мащабът на всичко това потиска дребният пчелар, като мене. 22 пчелина с общо 2000 кошера, обслужвани доколкото разбрах и видях от десетина служители и работници.
    Цитат Първоначално публикувано от delpi Виж публикацията
    Дано скоро качат филма в сайта на телевизията, за да го видим всички.
    http://www.agrotv.bg/shows.html
    Ето го:

    http://www.agrotv.bg/p_7863Predizvik...na-zhivot.html

 

 
Страница 12 от 64 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •