Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 26 от общо 26
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Павка верно пчелина ти е като детска площадка

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    В началото,си играех да китосвам,сакън да няма недостатъци,но първите кошери надигнаха боята точно през кита.Тогава боядисвах с боя за кошери.Вече не китосвам и няма проблеми.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Сериозно ме замислихте с този фасаген...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Тъй като съм отскоро в бранша,не мога да твърдя доколко е добър този избор.Когато пребоядисвам,ползвам виброшлайф със мрежичка за гипскартон.По този начин се сваля много добре надигнатото,а здравото си остава.Ако се полага същия цвят е достатъчна една ръка,но както казах аз ползвам валяк за акрилни бои и лакове.Според мен,слоевете са по-дебели,отколкото ако са нанесени с пистолет.

    Допълнение : Въпросната боя на селт има ЛОС 30гр/л.,което отговаря на боята за кошери.Някои от лаковете имат по-голям ЛОС.

    ЛОС(летливи органични съединения)Допустими стойности в ЕС за този продукт : (кат.А/а) - 75гр./л.(2007г.),30гр./л.(2010г.)
    Този пост е редактиран от Pavel_Bs; 12.02.2015 в 16:21. Причина: Допълнение
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  5. #25
    Забранен
    Регистриран
    15.06.2011
    Мнения
    115
    Пчеларски район
    Община Дулово, област Силистра
    Боядисвам с латекс в който слагам по малко разтворено във вода Ц200. До момента няма забележки. Пръскам ги с пистолет.Цена на 5 гк. кофичка с латекс 9лв. + 100мл. Ц200 /не разредено/ незнам колко е цената = на 10 кошера ДБ +20 магазина

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    http://www.orgachim.bg/bg/produkti/z...gloss-486.html Аз ползвам акрилатната боя на Оргахим - Русе. Цена 8-9 лв за опаковка, качеството е много добро.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •