Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 30
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    20.09.2011
    Мнения
    80
    Ами цената на моята система е един валчер на година.Но не я бях сложил миналата седмица.Ако я бях сложил със сигурност щеше да стане голямо шоу.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Пак се изприказваха един милион глупости.
    1.За десети път поне казвам, че СУБСИДИИ В ПЧЕЛАРСТВОТО НЯМА, така че няма как те да са довели до кражби на кошери.
    2.По три годишната програма нямаш ангажимент да поддържаш определен брой семейства. Като дойде проверка показваш толкова колкото имаш.
    3.По тригодишната програма вече има изисквания за стаж в пчеларството и образование. Направено е вече и е излишно да се предлага пак.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Пак се изприказваха един милион глупости.
    1.За десети път поне казвам, че СУБСИДИИ В ПЧЕЛАРСТВОТО НЯМА, така че няма как те да са довели до кражби на кошери.
    2.По три годишната програма нямаш ангажимент да поддържаш определен брой семейства. Като дойде проверка показваш толкова колкото имаш.
    3.По тригодишната програма вече има изисквания за стаж в пчеларството и образование. Направено е вече и е излишно да се предлага пак.
    По мерки 112 и 141 има изисквания за достигане на определени бройки, които ако няма как да бъдат достигнати по честен може да размътят главата на някой "бенефициенти".

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    По три годишната програма има "изискване" да се изпълни бройката отводки, която да задоволи нуждите на програмата. ???

  5. #15
    Цитат Първоначално публикувано от gorgi Виж публикацията
    Ами цената на моята система е един валчер на година.Но не я бях сложил миналата седмица.Ако я бях сложил със сигурност щеше да стане голямо шоу.
    Колега кажи нещо повече за тази система с един валчер на година.

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    20.09.2011
    Мнения
    80
    Не желая да обсъждам тук охранителната система .Не знам кой чете и какво мисли.Пък и вече изгорях и аз.georgi rumenov ако си наблизо ще ти покажа.

  7. #17
    Цитат Първоначално публикувано от gorgi Виж публикацията
    Не желая да обсъждам тук охранителната система .Не знам кой чете и какво мисли.Пък и вече изгорях и аз.georgi rumenov ако си наблизо ще ти покажа.
    За съжаление съм на около 160 км,Може би по телефона ако оставиш номер нямам лоши намерения уверявам те

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    40
    Не виждам пречина,ако сме хора и сме малко човечни защо да не му помогна на такъв колега ако имам възможност.Извини ме но не всички са като теб с големи капитали за започване на бизнес,Я си представи че човека има 150 измират му 100,и аз да не помогна,щооо???Не виждам логична пречина,освен алчност!!!Мойте уважения към теб и колегите.Не ви знам разговора как е протекъл за да взема страна,но от думите ти така го разбирам.Един вид дребния фермер да умира че му е станала трагедия.да остане големия КАПИТАЛИСТ С 3000.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от rosimir83 Виж публикацията
    Един вид дребния фермер да умира че му е станала трагедия.да остане големия КАПИТАЛИСТ С 3000.
    Извинявам се, но не можах да ти схвана мисълта? Може би имаш в предвид че няма нищо лошо в отдаването "под наем" на пчелни семейства на закъсали колеги по програмите? Ако е така, то на колега ако му измрат 100 пчелни семейства от 150, по добре сам да се откаже навреме от тоя занаят, отколкото ние да му помагаме да затъва още повече?

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Ако имаше полиция да си върши работата и ако имаше съд, който също да си върши работата то като цяло престъпността нямаше да е такава. Никакви програми не са виновни, само си търкате клавиатурите.
    Аз като започнах с 50 кошера да не би да съм се захванал заради парите. Да, трудно ми е, но не съм си оставил пчелите на произвола. Стига да има желание човек лека полека нещата се получават. Защо тръгвате от частното и го прилагате към общото? Всички, които са участвали по програмата ли са далавераджии? Аз не мисля така. Поне от моите познати няма такива. Тази година не съм кандидатствал. Прецених, че ще ми дойде нагорно и няма да мога да се справям.
    Винаги съм казвал, че кражбите не са заради каквато и да е програма, тя не краде. Няма я държавата да хваща престъпниците и те си вилнеят.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •