Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч

    Хайде да преброим пчеларските дружества

    Отварям тази тема във връзка със създаването на нова НППО и необходимостта да организираме пчеларски дружества във всяка една област или община. За да се направи всичко това, първо трябва да си изясним къде вече има такива дружества, регистрирани ли са, кой е председателя им и какъв е неговият телефон и мейл.

    Предлагам всеки един посетител на форума да напише за неговата област или община какво е състоянието. Телефоните и мейлите не ги публикувайте в публичното пространство, а ми ги пращайте на Лично Съобщение.

    Например:

    гр. Габрово
    Има както общинско, така и областно дружество. На общинското председател е ветеринарния лекар - не му знам името, но ще проверя. На областното дружество председател е Любомир Григоров. Дали дружествата са регистрирани не знам, но ще проверя. Личните данни (телефони и мейли) на председателите ги пратих с ЛС на Матеев.


    Това е. Дайте да се активизираме и да направим пълен списък със ситуацията във всяка една община на България. Аз ще го модерирам този списък и периодично ще го публикувам в тази тема. Хубаво е до срещата в Пловдив след 2 дена този списък вече да е факт и да е попълнен колкото се може по подробно.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    БАБХ имат база данни с всички регистрирани пчелари в БГ, а в ОДБХ - регистрите по области. Предполага се, че в тях има номера на мобилни телефони и мейл адреси на пчеларите.
    Идеята е следната:
    Ако може да се доберем до тези бази данни се разпращат мейли и/или SMS-и с молба да отговорят на тези въпроси. От област по 20 човека да отговорят и от община по един-двама и ще се събере сериозен обем информация.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Община Стара Загора- Пчеларско дружество Липа. Регистрирано като сдружение с не стопанска цел. Председател Тодор Иванов. Нямам представа дали сме общинско или областно дружество. Част сме от Ганчовата структура. Кореспонденция с дружеството през актуалните контакти на Пчеларски Център Южен.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •