Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 31
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    20.09.2011
    Мнения
    80
    Само бой ли...Какво ще им се случи просто не могат да си представят.

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    16.04.2012
    Мнения
    90
    И на мен ми откраднаха два кошера,но съм сигурен че са цигани,защото около нова година при 5 градуса пчеларите знаят,че ще съсипят пчелите.
    И както пише колегата gorgi,ако ги разбера кои са ще има не само бой но и.....
    Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от volodq Виж публикацията
    И на мен ми откраднаха два кошера,но съм сигурен че са цигани,защото около нова година при 5 градуса пчеларите знаят,че ще съсипят пчелите.
    И както пише колегата gorgi,ако ги разбера кои са ще има не само бой но и.....
    Преди 5-6 години се наложи в началото на февруари да преместим няколко кошера на 20км.с лек автомобил.Нито едно семейство не пострада.Така,че не бъди сигурен в това,че цигани са ги откраднали.Причината довела до преместване на кошерите също е кражба.От 30кошера бяха останали 8 и за да ги спасим се наложи преместването.

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Цитат Първоначално публикувано от volodq Виж публикацията
    при 5 градуса пчеларите знаят,че ще съсипят пчелите.
    Аз пък знам, че нищо няма да им стане, но то е сигурно защото не съм пчелар.
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    20.09.2011
    Мнения
    80
    При 5 градуса пчеличките си работят вътре в кошера и кълбото е разпуснато.През деня някои дори излизат.Аз почти всеки ден съм там.Като деца са ми.Те сами показват какво им харесва.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    26.10.2013
    Мнения
    31
    Нов съм имам 5 чисто нови кошера,които са оборудвани от-до.Само си чакат да стане време да пусна пчеличките.Обръщам се към тия дето барат.При първото залавяне на крадец,му режа всички пръсти на едната ръка и ще му намажа гъзягата с мед и ще му сложа една клечка напреко да му отвора прелката.

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    20.09.2011
    Мнения
    80
    За сега изчаквам разследването.После съм аз.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от gorgi Виж публикацията
    За сега изчаквам разследването.После съм аз.
    То може да се проточи с месеци, не знам при положение че знаеш кой те е обрал защо се занимаваш с полицията, те ще те мотат до без край. Преди години едно пишлеме ми разби колата, набързо го установих, вързах го за колата и най демонстративно минах с него през центъра на селото дето живея. След случая полицайте ми казаха (не официално де) че малко му е било на злосторника това унижение, но от тогава нямам проблеми от такова естество въпреки непрестанните набези наоколо.

  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    16.04.2012
    Мнения
    90
    Цитат Първоначално публикувано от FVCVS CAESAR Виж публикацията
    Аз пък знам, че нищо няма да им стане, но то е сигурно защото не съм пчелар.
    Сигурно ги е поръчал някой като теб.
    Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Цитат Първоначално публикувано от volodq Виж публикацията
    Сигурно ги е поръчал някой като теб.
    Със сигурност е бил някой като мен. Дори може да съм бил самият аз! Ще проверя и ако са при мен, ще ти ги върна, че не искам да ям бой и онова другото, дето не пише какво е.
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •