Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 124 от 158 ПърваПърва ... 2474114122123124125126134 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,231 до 1,240 от общо 1571
  1. #1231
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    На калпава ракета космоса и е крив.
    Да наистина, тази лакардия е актуална и в пчеларството, но не бъди такъв оптимист. Както многократно споменавам, пчеларството не за всеки, колкото и да е начетен той, още повече, когато е изкарал добив (по негови думи) не кореспондиращ с действителността. Аз, с голяма доза искреност си признавам категорично лошия сезон, и не май само аз.

  2. #1232
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Че и брачеда. Тоа пус-пустиняк да внася контрабанда препарат от Турция и да ни изтрови пчелите. Тц Тц

  3. #1233
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Че и брачеда. Тоа пус-пустиняк да внася контрабанда препарат от Турция и да ни изтрови пчелите. Тц Тц
    Говориш на изуст, въпросния препарат, който предполагам имаш предвид не е внесен от Турция, а от Русия, там се произвежда. От този твой пост ясно личи колко си запознат с пчеларството. Хайде да се разберем нещо, става ли? Когато добиеш опит, тогава да ми опонираш с пчеларски знания. И още нещо, обиди на верска и етническа основа, не са допустими не само във форума, а и на вред. И да поясня, за да не остана неразбран-българин съм - християнин.

  4. #1234
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Още някой фантазира. Три (3) години да ми мрат пчелите. Мечтай си.

  5. #1235
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Дали си виждал и пчели...

  6. #1236
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Още някой фантазира. Три (3) години да ми мрат пчелите. Мечтай си.
    Доста не скопосан пост за твоя интелект. Дай повече инфо. Предполагам визираш мен, но не само аз чета какво пишеш. Нека стане ясно на всички.
    И втори такъв:
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Дали си виждал и пчели...
    И втори такъв!
    Въпреки всичко ще ти отговоря. Да, виждал съм пчели, още когато не си бил плануван, дане ползвам по-хард епитети. Не само съм ги виждал, а и съм станал приятел с тях (пчелите). Говоря за детските ми години, когато чествахме 1300 години от създаването на държавата ни - България. А те, нашите предци, не са знаели какво семе ще излезе от техните...
    ПП Съжалявам господин Модератор, поддадох се на провокацията, да спамя темата, но понеже "творя" от телефона, ми бе трудно да преместя полемиката в подходящата тема.

  7. #1237
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Вальо, защо е това аругантно поведение. Радвай се на добива си в лоша за останалите година. Твой си е и никой няма да ти го вземе от нас. Имай обаче едно на ум, че утре може да си в другата група пчелари, за които сезона е бил лош. Не виждам защо се държиш така? Ако си обиден от нещо го заяви точно и ясно, но това ти поведение не е много ОК.

  8. #1238
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Вальо, защо е това аругантно поведение. Радвай се на добива си в лоша за останалите година. Твой си е и никой няма да ти го вземе от нас. Имай обаче едно на ум, че утре може да си в другата група пчелари, за които сезона е бил лош. Не виждам защо се държиш така? Ако си обиден от нещо го заяви точно и ясно, но това ти поведение не е много ОК.
    Ае Рости, я покажи къде съм започнал първи аз да се чепкам с тоя....... Ако те кефят такива “велики“ пчелари дето им мрът пчелите посред лято чети им акълите и лигавщините дето раздават тука.[/COLOR]

  9. #1239
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Вальо, защо е това аругантно поведение. Радвай се на добива си в лоша за останалите година. Твой си е и никой няма да ти го вземе от нас. Имай обаче едно на ум, че утре може да си в другата група пчелари, за които сезона е бил лош. Не виждам защо се държиш така? Ако си обиден от нещо го заяви точно и ясно, но това ти поведение не е много ОК.
    Миналата и по миналата се хвалеше с 50 кг средно, тогава му казах да не се хвали толкова и той си помисли, че искам да се заяждам с него, а замене лично той не трябва да пада под 100 кг средно добив, защото района му е перфектен. Но неможе да е все така и при него ще има промяна на зле, но не се знае коя година ще е.

  10. #1240
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ае Рости, я покажи къде съм започнал първи аз да се чепкам с тоя....... Ако те кефят такива “велики“ пчелари дето им мрът пчелите посред лято чети им акълите и лигавщините дето раздават тука.[/COLOR]
    Моите пчели също изчезват някъде по сред лято и не се знае причината. Можеш да се бориш, само ако знаеш срещу какво. Невидимите противници са непобедими. До колкото виждам Калин задържа добрия тон, а ти излизаш от добрия тон и за това се обърнах към теб, а кой е пръв не знам.

 

 
Страница 124 от 158 ПърваПърва ... 2474114122123124125126134 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 12 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 12 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •