Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 64 от 64 ПърваПърва ... 1454626364
Резултати от 631 до 640 от общо 640
  1. #631
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2013
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    ОБЩ.ПОПОВО
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Аз лично си мисля, че Мишо Михайлов иска или не ще изиграе една много ПОЛОЖИТЕЛНА РОЛЯ, която ще спомогне за утвърждаването на конфедерацията.

    Защо мисля така?
    Към днешна дата алтернативите за обединение на пчеларите в България са две - или нашата конфедерация или набързо скалъпеното сдружение на Мишо. Някои хора вече избраха на чия страна да застанат, а другите в момента се оглеждат и изчакват да видят накъде ще духне вятъра. От днес нататък всяка една активност или пасивност на едната или другата организация ще бъдат актив или пасив за привличане на бъдещи членове. От днес нататък започват да ни сравняват за всичко, но ....... дали Мишо ще издържи на високите обороти, които ние мислим да наложим. Дали Мишо наистина е подготвен да се съревновава с нас? Вече вдигнахме летвата много на високо и иска или не - Мишо вече започна да играе по свирката ни. Например неговите хора го принудиха мандата му да е едногодишен и той го прие с кисела усмивка, но нямаше къде да отиде - ха-ха....... Другото - наложената от нас публичност вече започна да става СТАНДАРТ в българското пчеларство - вече всички събрания и важни срещи (наши и чужди) се снимат с камера и се публикуват в You Tube - ха-ха .....

    Та от днес нататък Мишо ще изиграе ролята на ЛОШОТО ЧЕНГЕ. Как другите пчелари ще разберат, че конфедерацията е по-добрата алтернатива, ако я нямаше лошата алтернатива със сдружението на Мишо. Той започна да се дъни още от самото начало - всички видяхте колко гафове, измами и закононарушения направи. И най-големия му гаф е именно СЪЗДАВАНЕТО НА НОВАТА МУ ОРГАНИЗАЦИЯ. Преди да я създаде около него витаеше някакъв ореол че може би наистина при него членуват много сдружения. Сега обаче истината блесна с пълна сила и вече се видя кой подкрепя Мишо. Ха-ха - направо ми е смешно, като гледам списъка му с учредители. Та ние на майтап имаме повече учредители от него, а ако включа и всички, които са ми писали мейл че искат да членуват, и Мишо направо се превръща в джудже спрямо нас - ха-ха....

    Има и още нещо - Мишо няма ресурсите, с които ние разполагаме, и които ще впрегнем в полза на конфедерацията. Мишо не може да генерира идеите, които при нас са в изобилие. Мишо няма потенциала, които ние го имаме скрит в нашите активисти. На фона на нашите действия и размах той ще изглежда само като бледо нескопосано подобие.

    Та искам да отправя към Мишо едно официално предложение. Сега е момента да преосмисли гафовете си и да избере една от двете алтернативи за собственото си бъдеще:
    1. Да влезе в конкурентна борба с конфедерацията, рискувайки да изиграе ролята на ЛОШОТО ЧЕНГЕ и с това да си срине имиджа и да загуби всичко постигнато до момента (ние естествено ще му помогнем).
    2. Да признае, че конфедерацията е над него, и да дойде да си подаде молбата за членство. Обещавам му длъжността КООРДИНАТОР на Софийска област и шансове догодина да влезе в управителния съвет и така да има шанса наистина да подпомогне пчеларството съобразно собствените си сили и способности. Това е единственият начин имиджа му да бъде съхранен и поне част от пчеларите в България да казват по една добра дума, когато чуят името му.
    здравейте колеги,чета публикуваните исказвания и оставам с впечатлението, че образно казано ,, бием умрялото куче,, занимаваме се с Мишо михайлов ,а изпускаме важния момент: реалните и единствени пари през пчеларската програма се усвояват от развъдната асоциация, и по точно се разпределят от двама човека Петров и ганчо. да не забравяме и последната поправка в закона за пчеларство/за разрешаване използването на антибиотици на кого е изгодна- на майкопроизводителите .

  2. #632
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Камъните ти Дони са в моята градина. Този човек си позволи да нападне по грозен и не мога да намеря такава дума, начин цялото пчеларско дружество "АКАЦИЯ" Пловдив. Такава простотия в пчеларските среди не бях срещал. Естествено цялата тази омраза му е насадена от един човек, А сети се ако можеш как се казва.
    Или трябва публично да го изобличиш (след като той си е позволил да ви нападне публично, явно не се срамува от думите си) и да разкажеш и на нас, останалите, ситуацията възможно най-обективно и безпристрастно. В противен случай, за такива като нас незапознатите със ситуацията, подобни изказвания звучат като злобарски нападки на личностна основа, а това подронва ВАШИЯ авторитет ( в случай че това е от значение за вас).
    ...или ако няма какво да бъде разказано, за да запазите достойнство по-добре да преглътнете обидата и да забравите за случая.

    Може и да греша, но човеченцето вътре в мен ми казва че това е правилното.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  3. #633
    Автор
    Регистриран
    12.01.2014
    Мнения
    180
    Пчеларски район
    Троянски Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Не ми се рови из записа на Мишовото събитие, но по спомен, оригиналното предложение, което професора прочете беше мандатността да е три по три години, и в последствие го намалиха два мандата по две години.
    А за финансовият им ресурс - видяхме ги над 1/3 от сбирката им мина в "събиране" на някой лев...
    Знам от първа ръка, че членовете на УС са събрали по 20лв, за регистрацията в съда.
    Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

  4. #634
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Или трябва публично да го изобличиш (след като той си е позволил да ви нападне публично, явно не се срамува от думите си) и да разкажеш и на нас, останалите, ситуацията възможно най-обективно и безпристрастно. В противен случай, за такива като нас незапознатите със ситуацията, подобни изказвания звучат като злобарски нападки на личностна основа, а това подронва ВАШИЯ авторитет ( в случай че това е от значение за вас).
    ...или ако няма какво да бъде разказано, за да запазите достойнство по-добре да преглътнете обидата и да забравите за случая

    Може и да греша, но човеченцето вътре в мен ми казва че това е правилното.

    Знам,че когато двама си ги мерят,трети не се меси,но във въпросната случка беше намесено и моето име.По точно аз бях причината за скандала,след като публикувах в ФБ група "Пчелин" тази статия http://www.fermer.bg/%D0%BF%D1%87%D0...news12073.html Въпросният господин Валери Цеков от Видин твърдеше,че Мишо се разграничава от майкоразвъдната,но когато видя статията ПОЛУДА и започна да сипе обида след обида.Понеже много обича да трие постовете си,аз копирах част от тях,а Бонев копира цялата страница. Пускам ви ги да им се порадвате и сами преценете дали Бонев е бил прав.

    "Вие с Димитър Борев усирате целия пчеларски сектор с лъжите си и не се спирате .Вие ще Разстурите и най-голямата пчеларска група.Хората ще им се догади от Вас ))) "

    "Плиткоуми ,сте и четете пет реда от новина .но не и цялата ! 90% от пчеларите и 100% от Пловдивските не искат да виждат по-далеч от върха на носа си. Срам и резил е точно аз да ви го казвам. Това е обидно за Вас "

    "Точев , моля те прочети и се запознай и след това поствай ,но ти го правиш умишлено ,щото си част от помията ,която мърси пчеларския сектор и то е защото не си с пчеларите и съм сигурен че си на друга работа и ти дреме за нас!!! Но си мръсник по душа и си вреш носа където не трябва . Да не си случайно Пловдивчанин )))) "

    "Вие Пловдивчани сте тия дето искат да провалят обединението на пчеларите и сте мръсни провокатори ,ако ми паднете ще ви навра в на кучето гъза мръсници такива"

  5. #635
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, ВЕЧЕ Е ФАКТ КБП,

    МНОГО УСПЕХИ В ТРУДНИЯТ ПЪТ КОЙТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗВЪРВИ!

    Пиша тук защото темата за конфедерацията е заключена, явно вече е само за членове на КБП. А ние симпатизантите какво да правим, поне само да четем!
    Поздрави, Г. Георгиев

  6. #636
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Заключена за всички е само темата с новините, защото ако я отключа - моментално и тя ще се превърне в парцал.

  7. #637
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Благодаря за разяснението г-н Матеев. Преди време се говореше да има достъп само за членове на КБП, затова попитах. Хубаво би било ако се случи нещо такова повече хора да имат възможност да четат какво се случва.

    ПОЗДРАВИ, ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ, УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО!

    Г. Георгиев

  8. #638
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Днес направихме проверка в съда и се оказа, че Мишо Михайлов все още не е регистрирал новонаправената си пчеларска организация. Следователно тя все още е нелигитимна, но това не му пречи наляво и надясно по медиите да приказва разни врели-некипели. Открих още една негова измама - в списъка с учредители е вписал и Стефан Стефанов от Габрово. Това е един мой служител, когото го пратих на учредяването на Мишо с една единствена цел - да снима цялото събитие и да следи дали няма да бъде направено нещо противозаконно. На Стефан изрично му беше забранено да подписва каквото и да било и той наистина не е подписвал. Въпреки това е включен в списъка с учредителите - ха-ха ..... Нали уж учредители са само пчеларски организации - ха-ха ..... Да не би Мишо да си мисли, че и Габровската организация е с него в лицето на на моя служител, който не е пчелар и не е подписвал нищо?

    За кой ли път получаваме доказателства за публичните измами, извършвани от Мишо Михайлов. Сега го чакам да видя дали ще направи и документални измами, тоест да видя какви докумeнти ще внесе в съда, и дали в тези документи няма да има фалшиви подписи и мъртви души.

  9. #639
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Приятел и колега ми подари един тон вестници. (Много ти благодаря приятелю)
    Чета, чета, чета и не вярвам на "ушите си"...
    С тези вестници може да се докаже какви измами са правени и какви лъжи са бълвани за комисионни. Направо се хванах за главата.
    Сега обаче си чета една статия от 31.01.2001 година и попадам на следното:

    "В закона за пчеларството ние сме включили клауза, която задължава министъра на земеделието чрез свои представители да създаде Национална камара по пчеларство, която да обедини усилията на всички пчеларски сдружения в страната."

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	po.jpg
Прегледи:      144
Размер:	351.7 KB
ID:	4553
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  10. #640
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Баси ,15 години се навъртяли и нищо .

 

 
Страница 64 от 64 ПърваПърва ... 1454626364

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •