Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 64 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 640
  1. #131
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Семион Тодоров
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри image.jpg‎  

  2. #132
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Манол царя на манов мед от Царево
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри image.jpg‎  

  3. #133
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Димитр Бонев
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри image.jpg‎  

  4. #134
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna Виж публикацията
    Димитр Бонев
    Никой от двамата на снимката не е Димитър Бонев...
    Просто докладът който прочетоха беше написан от Бонев.

  5. #135
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Аз и друго мога да направя като забележка-примерно,но какво трябва да разбираме от тези снимки?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #136
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ами аз разбирам едно единствено нещо - зала за 200 човека беше напълнена едва на 10-15%. Тоест изключително ниска посещаемост, което говори и за изключително ниска пчеларска активност. Всеки един пчелар от страната е недоволен от съществуващото положение с Ганчо Ганев и другите вождове, но в същото време не иска да си мръдне пръста, за да подобри собственото си положение. В залата дефакто присъствуваха малко на брой любопитни, дошли да видят какво ще се случи, и още по-малко на брой активисти, решили да станат и да направят някакво изказване.

    Изказаха се само няколко човека и срещата приключи 1 час преди определения краен срок.

    Основното време за изказвания беше използвано за прочитането на доклада на Димитър Бонев, и за 3-4 мои изказвания. Изказаха се и още 4-5 човека и това е. Между другото доклада на Бонев за пчеларските проблеми беше превъзходен. Ще го помоля да го публикува във форума, за да може да го използваме като база при бъдещите наши искания към Вождовете или към НППО или директно към министерството.

    Всичко е снимано от мене на 2 видеокамери. Сега обработваме материала (приближаваме кадъра, че камерите бяха надалеко) и след това ще ги кача в тубата. Предполагам, че до няколко часа ще имате възможността да видите заснетия видеоматериал.

  7. #137
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    Аз и друго мога да направя като забележка-примерно,но какво трябва да разбираме от тези снимки?
    Че Вячеслав бе залата, щракна няколко снимки с таблетчето(които е публикувал) и "поплю" малко по Михаил Михайлов...

  8. #138
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Че Вячеслав бе залата, щракна няколко снимки с таблетчето(които е публикувал) и "поплю" малко по Михаил Михайлов...
    ... и така му направи освежителен м.нет.
    Working....

  9. #139
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ами аз разбирам едно единствено нещо - зала за 200 човека беше напълнена едва на 10-15%. Тоест изключително ниска посещаемост, което говори и за изключително ниска пчеларска активност. Всеки един пчелар от страната е недоволен от съществуващото положение с Ганчо Ганев и другите вождове, но в същото време не иска да си мръдне пръста, за да подобри собственото си положение. ....
    От участието ми в този и другия форум и в пчеларските групи оставам със същото впечатление. Почти никой не се вълнува от проблемите на пчеларските организации и от връзката между тях и държавните органи. Нещата се гледат на дребно и се искат решения на проблемите чрез мерки, противоречащи на пазарната икономика. Опитах се на няколко пъти да предизвикам сериозно обсъждане в пчеларските групи относно принципите, на които трябва да се сформира новата НППО - не се получи.
    Последния ми опит беше преди няколко дни, когато тук се повдигна въпроса да се съберат координатите на местните пчеларски дружества. Никаква реакция. Въобще стигам до тъжния извод - основната маса пчелари не са дозрели до осъзнаването на необходимостта от единство или не вярват в неговата възможност. Така че, каквото и да се случи около НППО то ще е буря в чаша вода. В резулта на всичко ще се роди новия "capo di tutti capi".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #140
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Ами както сте тръгнали да правите нов бардак със стари курви няма как да има заинтересованост. Аз лично не очаквам нищо да се промени със създаване на организация отгоре надолу. Това просто е абсурдно. Такова животно няма по света.

 

 
Страница 14 от 64 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •