Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 19 от 28 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 277

Тема: Любопитно

  1. #181
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Разтърсиха се и го намерих
    Уважаеми клиенти,

    Бихме искали да Ви уведомим, че с решение на Управителния съвет на ПроКредит Банк (България) ЕАД, влизат в сила следните промени в Тарифите за Юридически лица и Физически лица:

    Промени в сила считано от 02 Ноември 2016 г.:

    Отпада таксата за откриване на разплащателна сметка за Юридически лица в национална и чуждестранна валута.

    Промени в сила считано от 02 Януари 2017 г.:

    Такса месечно обслужване на разплащателна сметка за Юридически лица - BGN 25.00/EUR 12.50.
    Такса откриване на стандартна разплащателна сметка в лева/евро за Физически лица – BGN 15.00/EUR 7.50.
    Такса месечно обслужване на стандартна разплащателна сметка в лева/евро за Физически лица – BGN 4.00/EUR 2.00.
    Поддържане на минимално салдо по стандартна разплащателна сметка за Физически лица - BGN 24.00/EUR 12.00.


    С уважение,
    ПроКредит Банк (България) ЕАД

  2. #182
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Мене ДСК си ме "обичкат" през чорапогащите с по 2,50лв на месец....преди половин година беше 1,90лв.

  3. #183
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Янчо,аз работя в банка ,няма такова нещо за вдигане на таксите,камо ли да има и конкретна сума(в случая минимум 25 лв.).Ако има невежи ще внеса малко яснота-банките са търговски дружества и всяка банка търси клиенти,от които да печели.Това става основно с предлагане на услуги на цени ,по-ниски от другите банки,или набор от услуги,включени в определен пакет,намаляване на лихвените нива на определен продукт и т.н и т.н. Така,че тази новина,която са ти казали от твоята банка е лъжа,защото по другите банки не е така.
    Миналата година от лев и нещо пак от началото на февруари направиха за Разплащателна Сметка таксата на 8 лв. Сега вече е 25 лв. Миналата година ми го обясниха с това, че съм земеделски стопанин и започват да на таксуват като фирми. Отидох да питам в още две банки, но и те ми казаха същата цена за същата услуга.

  4. #184
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Ел Дорадо на балканите. http://www.novini.bg/news/404388-fib...-2016-г-.html

  5. #185
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Разтърсиха се и го намерих
    Уважаеми клиенти,

    Бихме искали да Ви уведомим, че с решение на Управителния съвет на ПроКредит Банк (България) ЕАД, влизат в сила следните промени в Тарифите за Юридически лица и Физически лица:

    Промени в сила считано от 02 Ноември 2016 г.:

    Отпада таксата за откриване на разплащателна сметка за Юридически лица в национална и чуждестранна валута.

    Промени в сила считано от 02 Януари 2017 г.:

    Такса месечно обслужване на разплащателна сметка за Юридически лица - BGN 25.00/EUR 12.50.
    Такса откриване на стандартна разплащателна сметка в лева/евро за Физически лица – BGN 15.00/EUR 7.50.
    Такса месечно обслужване на стандартна разплащателна сметка в лева/евро за Физически лица – BGN 4.00/EUR 2.00.
    Поддържане на минимално салдо по стандартна разплащателна сметка за Физически лица - BGN 24.00/EUR 12.00.


    С уважение,
    ПроКредит Банк (България) ЕАД
    Ето това е! Имаш уведомление - няма мърдане.

  6. #186
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Миналата година от лев и нещо пак от началото на февруари направиха за Разплащателна Сметка таксата на 8 лв. Сега вече е 25 лв. Миналата година ми го обясниха с това, че съм земеделски стопанин и започват да на таксуват като фирми. Отидох да питам в още две банки, но и те ми казаха същата цена за същата услуга.

    ЗП и при нас се тълкува като фирма и съответно се плаща такса за фирмена сметка.

  7. #187
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Опа, май го прие лично, нямам нищо против банките и техните служители. Предположих като лаик! За анекса неразбрах!


    Нищо не съм приемал лично,а и съм свикнал да говорят за банките и банкерите под общ знаменател.За различните промени се процедира по различен начин - уведомление,анекс или друга форма.Не вярвам в някоя банка да го направят "тихомълком" както много хора мислят.

  8. #188
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Аз като физическо лице и касиер на ВСК на поделението в което служа в Уникредит Булбанк до сега на изтеглени 3500 лева ми вземаха от сметката 7.50 ,А от днес 15.00 лева.Та прехвърлих сметката в ПИБ с пакет от 3 лева плюс смс за теглене до 3000 лв

  9. #189
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Това и аз го констатирах вече.Брутната ми заплата е същата ,но чистата е по-малка от миналата година.Понеже познавам и живея със счетоводителка,ще внеса малко яснота.Това се дължи на по-висок процент пенсионно осигуряване(фонд "Пенсии" е скочил е с 1 %),което плащаме след 01.01.2017 г.
    И процента на здравните е повишен !

  10. #190
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от галин Виж публикацията
    И процента на здравните е повишен !
    Няма такова нещо, единствено пенсионните осигуровки са променени с 1% от 17,8 на 18,8%., но това е залегната промяна от миналата година в КСО - Кодекса за социално осигуряване.

 

 
Страница 19 от 28 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •