Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 63 от общо 63
  1. #61
    Колега petkofire гледам в Българово бая слънчоглед е засят имаш ли идея какъв сорт е искам да докарам 5 кошера (с цел да мога да си ги върна на постоянния пчелин че е на 800 метра от сегашното им място)защото миналата година имаше слънчоглед който много малко даваше или почти нищо не говоря за Българово за друго място става въпрос. Гледам при теб рапица прецъфтява вече доволен ли си и за сега по колко са напълнили от нея
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #62
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Нямам представа за сорта,но да ти кажа-ако е сушава година нищо не дава този слънчоглед,даже по лошо,пчелите залепват по питите му.А за рапицата-нищо не е събрано

  3. #63
    Благодаря за информацията. Иначе и на мен ми прави впечетление че рапицата в Българово дава малко незнам по каква причина хем поваля. Имам приятел там с 15-тина кошера и доста слабо е положението за сега утре ще хвърлим по един бърз поглед да видим има ли разлика с преди седмица
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •