Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 36 от 37 ПърваПърва ... 2634353637 ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 360 от общо 361
  1. #351
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Набутвай се колкото искаш! На глупостта алтернатива няма!
    Да разбирам ли, че само твоето магаре е мъжко?

  2. #352
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Да разбирам ли, че само твоето магаре е мъжко?
    Усещането явно е доста силно и болезнено. Няма как да те излъже!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #353
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Усещането явно е доста силно и болезнено. Няма как да те излъже!
    Ти, от опит или само тъй си думаш?

  4. #354
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти, от опит или само тъй си думаш?
    Не. От твоите реакции. Като гледам как реагираш на всяка моя публикация, явно много боли. Ама кой те кара да си подлагаш всеки път задните части? Явно има и сърбеж....
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #355
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не. От твоите реакции. Като гледам как реагираш на всяка моя публикация, явно много боли. Ама кой те кара да си подлагаш всеки път задните части? Явно има и сърбеж....
    Пуста му и старост - нерадост. Колко пъти да ти напомням, че нe ти пропускам мненията от мемента, от който се изгаври жестоко с мен. Вярно, опита си е опит, но то това твоето, с магарето, не си е хвалба.
    И помни, за да не ме питаш пак - и в тая стая и в другата ще съм подире ти, не за друго, а за да не постъпваш и с други колеги така. Явно няма да запомниш, но си е за твоя сметка.

  6. #356
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Пуста му и старост - нерадост. Колко пъти да ти напомням, че нe ти пропускам мненията от мемента, от който се изгаври жестоко с мен. Вярно, опита си е опит, но то това твоето, с магарето, не си е хвалба.
    И помни, за да не ме питаш пак - и в тая стая и в другата ще съм подире ти, не за друго, а за да не постъпваш и с други колеги така. Явно няма да запомниш, но си е за твоя сметка.
    Ами щом ти харесва от моя страна проблеми нямаш. "Магарешкия" ще си го получаваш винаги. Писах ти по-горе нещо за сърбежа. То народа го е казал: "Бит и е*ан насита нямат".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #357
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ами щом ти харесва от моя страна проблеми нямаш. "Магарешкия" ще си го получаваш винаги. Писах ти по-горе нещо за сърбежа. То народа го е казал: "Бит и е*ан насита нямат".
    То последното за теб се отнася, да не се окаже на края, че твоя г*з разпран.

  8. #358
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    За цветущия ви речник получавате награда от 7 дни почивка. Малееей, и това хора с уж много акъл/ум, образование, култура/.

  9. #359
    работих в магазин за техника и са идвали доста пчелари при мен и единственото нещо за наблюдение на кошер им препоръчвах ловна камера и gps локатор , така успя да си намери кошарите след като му ги откраднаха в момента има акция на такива камери и са в намаление в сайта https://spy.bg/lovni-kameri/ , ако му се налага на накой да звънне и да каже камера за пчелин

  10. #360
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от spy.bg Виж публикацията
    работих в магазин за техника и са идвали доста пчелари при мен и единственото нещо за наблюдение на кошер им препоръчвах ловна камера и gps локатор , така успя да си намери кошарите след като му ги откраднаха в момента има акция на такива камери и са в намаление в сайта https://spy.bg/lovni-kameri/ , ако му се налага на накой да звънне и да каже камера за пчелин
    Опссс. Тук долавям скрита рекламка или...

 

 
Страница 36 от 37 ПърваПърва ... 2634353637 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •