Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 42
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Време е за коледното огнище..
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри Снимки0020.jpg‎  

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Весело посрещане на Бъдни вечер и Коледните празници на всички пчелари и четящите този форум !!!

  3. #13
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Весело посрещане на Бъдни вечер и Коледните празници на всички пчелари и четящите този форум !!!
    Наистина весело посрещаме Бъдни вечер - със сливова 56 градуса и с една камара постни ястия - дробчета с масло, яхния с кюфтета, салата от луканка и кайзер, и много много готини теми от форума ......., като например удължаване на живота след като преядеш и препиеш, удавен в цигарен дим .....

    Единственото лошо нещо в цялата вечер е мърморенето на жената, но при нея това е професионално заболяване, на което отдавна сме му свикнали .....

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Матеев, дозата ти е малка! На мен жената ми звучи като славей в ухото!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    И тъй като в този форум нещата се наричат с истинските им имена.. Да оставим настрана комунистическите простотии. И да назовем темата Честито Рождество Христово. Защото това е празник на рождение и надежда, а не на колене на прасенца!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #16
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз тази Библия така и не я разбрах, както и не разбрах и уроците по Литература или по Комунизъм, история на БКП, Марксизъм-Ленинизъм и всякакви други подобни. Просто в тях няма достатъчно математика или формули, така че човек няма какво да научи и какво да запомни.

    Колкото до Исус Христос - ако наистина е съществувал, то тогава най-вероятно той е бил капитан на извънземен космически кораб. Само дето от Библията не става ясно на коя извънземна раса е представител (става въпрос за тези раси, които от незапомнени времена щъкат около нас и се месят в нашето развитие).

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Понеже ти на много неща ме научи, сега и аз да ти отвърна със същото. Библията учи на две неща. Само две- да обичаш ближния си както себе си, и да възлюбиш единствено Господ, нашия Бог.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Относно Исуса, той е част от светата троица. А именно Бог Син, Бог Отец, Бог Дух. За атеистите ще дам любимия пример на евангелистите. Вие и тока не виждате, но знаете че го има! Как? Усещате го когато ви удари, нали! П.С. Дано не ме мислите за побъркан. Математиката е вездесъща, дори в Библията.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Аз тази Библия така и не я разбрах, както и не разбрах и уроците по Литература или по Комунизъм, история на БКП, Марксизъм-Ленинизъм и всякакви други подобни. Просто в тях няма достатъчно математика или формули, така че човек няма какво да научи и какво да запомни.

    Колкото до Исус Христос - ако наистина е съществувал, то тогава най-вероятно той е бил капитан на извънземен космически кораб. Само дето от Библията не става ясно на коя извънземна раса е представител (става въпрос за тези раси, които от незапомнени времена щъкат около нас и се месят в нашето развитие).
    Ха, ха..... Как от коя раса? Ами от българската. Нали "Господ е българин". Значи и сина му е такъв. А като гледам българите сме наистина извънземни - само ние не се "връзваме" с никой около нас. Не се вписваме в пейзажа.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Честита бъдни вечер .Наздраве !

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •