Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи

    ФИРМА” АСЛАНЛАР ” ООД

    Изключително некоректна фирма. Направих поръчка в електронния им магазин. След като търпеливо изчаках 10 дни им пратих запитване. Отново мълчание. След още две седмици се обадих по телефона. Оправдаха се, че е станала грешка в системата, но веднага им цъфна лъжата, защото се оказа, че знаят името стоящо зад телефона, който им звъни. После се оказа, че нямат бройката, която им бях заявил, въпреки, че на сайта им стоеше достатъчна наличност. Както и да е. Направих поръчката, но след час ми се обадиха да ми кажат, че цената на стоката вече не е тази обявена на сайта, а двойна. Естествено отказах всичко, което бях поръчал.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    03.06.2013
    Мнения
    17
    Потвърждавам отрицателното мнение на колегата Бонев за горепосочената фирма.
    От два месеца ме мотаят за продукта АпиИнверт. Всеки път, като ги запитам лично (посещавам магазина ѝм в Разград) ми отговарят, че водят преговори, и че до седмица ще имат отговор. Добре, че още отначало ги разбрах що за стока са и си закупих продукта от пчеларски център Южен. Явно не искат да си изпускат клиентите, но с лъжи трудно ще си ги задържат.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •