Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 41 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 408
  1. #61
    Автор
    Регистриран
    17.11.2010
    Мнения
    110
    Цитат Първоначално публикувано от petermar
    Колеги, ако някой е ползвал ВО на BEEHOME да сподели дали са добри, 94 гр. са имат странен мирис. По нагоре Valaz беше дал мнение ако има и други ще ми бъде полезно. Благодаря Ви !
    НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЕЗИ ОСНОВИ!Миналата година си купих 6-7 кашона,пчелите ги градят само при много силна паша и то пак 5-6пъти по-бавно от българските основите.(ПЕНЧЕВ,АПИАКТА)

  2. #62
    Автор
    Регистриран
    18.03.2012
    Мнения
    122
    Цитат Първоначално публикувано от petermar
    Колеги, ако някой е ползвал ВО на BEEHOME да сподели дали са добри, 94 гр. са имат странен мирис. По нагоре Valaz беше дал мнение ако има и други ще ми бъде полезно. Благодаря Ви !
    Цитат Първоначално публикувано от ceco_lovech
    НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЕЗИ ОСНОВИ!Миналата година си купих 6-7 кашона,пчелите ги градят само при много силна паша и то пак 5-6пъти по-бавно от българските основите.(ПЕНЧЕВ,АПИАКТА)
    При мен си ги градят доста бързо. Но пък аз нямам база за сравнение, честно казано, защото съм ползвал само тези.
    "Въображението е по- важно от знанието"- Алберт Айнщайн.

  3. #63
    Потребител
    Регистриран
    15.02.2011
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Чирпан, Ст.Загора
    Доста колеги ми казват точно това че по бавно ги градят и с неохота, "мръщят" им се затова питам. Като цена са същите като тежките основи произвеждани в БГ. Благодаря на Mind_Control, ceco_lovech i valaz за съветите.
    Nil satis nisi optimum

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Аз тази година не съм много доволен от пенчевите основи. До сега не съм имал проблеми години работя сам0о с тях, но тази година нещо не са чак толкова качествени. Пчелите добре ги градят, но са едни трошливи, което не би трябвало да е така.

  5. #65
    Наблюдател
    Регистриран
    14.06.2012
    Мнения
    18
    Здравеите
    за другата година ми се налага да купя над 2000 восъчни основи , ДБ и ЛР .
    според вас трябва ли да изчакам изложението в плевен или трябва да се свържа с някои производител за да ми направят някаква отстъпка от цената

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    На въпроса ти ще отговоря така: кога цената на една стока пада -когато няма търсене. На този етап малко са хората, които купуват основи. Така че по-добре се свържи с производителите и поискай оферти. и погледни все пак какво ти предлагат, защото напоследък, поради завишеното търсене на восък, голяма част от производителите започнаха да правят шменти капели.

  7. #67
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев
    Аз тази година не съм много доволен от пенчевите основи. До сега не съм имал проблеми години работя сам0о с тях, но тази година нещо не са чак толкова качествени. Пчелите добре ги градят, но са едни трошливи, което не би трябвало да е така.
    Също и при мен.
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

  8. #68
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2012
    Мнения
    5
    Някои има ли представа какъв селикон използва колегата http://mehmetyuksel1.blogspot.com/20...bi-yapimi.html

  9. #69
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Акрилен.

  10. #70
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    29
    Мен ме интересува дали се продава само матрицата? И този силикон ми е малко съмнителен - трябва да е такъв предназначен за хранителни цели, а не разни акрилни и санитарни силикони от железарията

 

 
Страница 7 от 41 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •