Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 14 от общо 14
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    01.08.2014
    Мнения
    161
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Къде го прочете това със 7-те килограма? Според мене са не повече от 2-3 килограма (20-30 рамки по max. 100 гр)..
    Корпусен кошер на Д-р Георгиев,2004г.Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMG_20141221_181322.jpg
Прегледи:      493
Размер:	153.3 KB
ID:	2716

    Не твърдя,че е прав.Предстои ми да разбера сам...

  2. #12
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Представи си 7 килограма изхвърлени люспи восък пред кошера ........ Според мене става въпрос за преписване на автори един от друг, без да се направи реална проверка. Аз всъщност тази година правих такава проверка, защото съм в остър дефицит на неизградени рамки и тази година масово изнудвах семействата си да градят. Ами по 20 изградени пити видях, но по 70 не съм видял - та това ще си е направо чудо, ако се случи поне в един кошер.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Представи си 7 килограма изхвърлени люспи восък пред кошера ........ Според мене става въпрос за преписване на автори един от друг, без да се направи реална проверка. Аз всъщност тази година правих такава проверка, защото съм в остър дефицит на неизградени рамки и тази година масово изнудвах семействата си да градят. Ами по 20 изградени пити видях, но по 70 не съм видял - та това ще си е направо чудо, ако се случи поне в един кошер.
    Ето за такива неща пиша. Ха сега ми кажи ти вярваш ли? Ясно се вижда, че не. Някой си казал, че може, но кога ще се получи - вероятно никога. Примера си дойде сам.

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    ПОДСКАЖЕТЕ НА КОЛЕГАТА И КАКЪВ ИНВЕНТАР ТРЯБВА ДА СИ НАБАВИ

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •