Има хора, които осъзнават, че са достигнали до нивото си на НЕКОМПЕТЕНТНОСТ, и доброволно се връщат една стъпка назад, където вече могат да държат нещата под контрол и да са най-полезни както за себе си, така и за обществото. Тези хора са прекрасни работници, служители и дори ръководители, защото това, което го могат, го правят съвестно и с желание.

Има обаче хора, и те са много, които въобще не са осъзнали нищо, и те могат да бъдат разпознати по това, че се опитват да дават акъли или да критикуват хора от по-високите нива, мислейки си, че могат да се справят по-добре.

Та аз лично се ръководя от подобна логика. Знам какво знам, а това, което не го знам, най-малкото се опитвам да го разбера. Избягвам да критикувам за неща, които не ги знам, и именно поради тази причина направих опит да разбера какво се случва с изкупната цена на меда и със звената ИЗКУПВАЧИ и ИЗНОСИТЕЛИ. Нито веднъж не съм казвал, че те са лапачи и живеят на нашия гръб, защото с това само щях да докажа колко съм некомпетентен по въпроса.